English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 

  گزارش تصویری
 

هفته نخست لیگ اسنوبرد


 

  آرشیو  ویدئو
  نمایندگان ایران و بازیهای المپیک زمستانی جوانان  

  آرشیو

  گزارش
 

المپیک زمستانی جوانان ۲۰۲۰ / حضور وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک در مراسم افتتاحیه و دیدار با اعضای کاروان ایران


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

المپیک زمستانی جوانان ۲۰۲۰ / آنچه در مراسم افتتاحیه گذشت


 

  آرشیو 
 
 

پيست اسكی بین المللی دربندسر

جديدترين پيست اسكی تهران در سال 1361با همكاری پيشكسوتان و علاقه‌مندان به ورزش اسكی در قالب يک شركت خصوصی راه اندازی شد.
پيست اسكی دربندسر واقع در 60 كيلومتری شمال شرقی تهران در منطقه دربندسر قرار دارد. دستگاههای بالابر آن شامل 2 تله سيژ و 3 تله اسكی و یک کابین است. ارتفاع پايين‌ترين نقطه این پیست از سطح دريا 2600 متر و بلندترين نقطه آن 3600 متر است و طول فصل اسكی در پیست اسکی دربندسر تقریبا از اواسط آذر تا اواخر فروردين ماه می‌رسد.
با توجه به اینکه منطقه رودبار قصراناز آب و هوای متنوع و دارای طبيعت زيبا و منحصر به فردی برخوردار است، دره ای بنام تل‌تنگه در شمال دربندسر قرار دارد كه حتی گاهی در تيرماه نیز می‌توان در آنجا به ورزش اسكی پرداخت.
از جمله ویژگی های قابل توجه پیست اسکی دربندسر دارا بودن پیست اسکی شب است که همه روز مخاطبان بسیاری را برای اسکی کردن زیر نور مصنوعی در شب به این پیست می کشاند.

اين پيست پس از كسب عنوان بين المللی توسط فدراسيون بین‌المللی اسکی میزبان مسابقات مختلف با حضور کشورهای خارجی بوده که از جمله آن می‌توان به مسابقات اسکی آلپاین قهرمانی آسیا در سال 2018 اشاره نمود.

اسکی‌بازان در این پیست می‌توانند از امکانات رفاهی نظیر رستوران‌ و کافی‌شاپ‌ استفاده نمایند و همچنین برای آموزش اسکی در این پیست مدارس اسکی و مغازه‌های اجاره و فروش لوازم اسکی فعالیت دارند.

پایگاه اطلاع رساني : http://main.darbandsarski.ir/


 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.