English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 

  گزارش تصویری
 

جشنواره اسکی آلپاین کودکان در پیست اسکی دیزین


 

  آرشیو  ویدئو
  رقابتهای اسنوبرد قهرمانی کشور  

  آرشیو

  گزارش
 

برگزاری نخستین دوره استعدادیابی و کارگاه آموزش فری استایل زیر نظر مدرسین سوئیسی


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

دعوت از قهرمانان و پیشکسوتان اسکی ایران برای اهدای عناوین و یادبودهای خود به موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک


 

  آرشیو 
 
 

برگزاری نشست روسای کمیته‌های استعدادیابی هیات‌های اسکی استان‌ها


نشست روسای کمیته‌های استعدادیابی هیات‌های اسکی استان‌ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، نشست روسای کمیته‌های استعدادیابی هیات‌های اسکی استان‌ها به میزبانی هیات اسکی استان اصفهان و با حضور رئیس فدراسیون اسکی برگزار شد.

در این نشست سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی، با تاکید بر اهمیت استعدادیابی در ورزش اسکی گفت: یکی از اولویت‌های اصلی فدراسیون بحث استعدادیابی و تمرکز بر روی تیم‌های پایه است و طی دو فصل اخیر برنامه‌های ویژ‌ه‌ای را در این زمینه ترتیب دادیم که از جمله آنها طرح جامع استعدادیابی اسکی است.

وی افزود: تمامی تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا در امر ترغیب کودکان به ورزش اسکی گام برداریم و فدراسیون اسکی از هر کمکی نسبت به امر استعدادیابی دریغ نخواهد کرد.

رئیس فدراسیون اسکی با بیان اینکه آینده ورزش اسکی به امر استعدادیابی وابسته است، خاطر نشان کرد: برای داشتن زیرساخت‌های مناسبی برای آینده ورزش اسکی نیاز داریم تا امر استعدادیابی را به شکل گسترده دنبال کنیم و در این زمینه هم خوشبختانه برنامه‌های خوبی در جریان است.

حامد کیاشمشکی رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون اسکی نیز در این نشست با اشاره به ادامه طرح جامع استعدادیابی در سال جاری، گفت: طرح جامع استعدادیابی در فصل پیش رو با جدیت بیشتر دنبال خواهد شد و با توجه به اینکه سال گذشته مشکلات عمده‌ای در بارش برف و شروع دیرهنگام فصل اسکی داشتیم، امسال طرح جامع استعدادیابی به بهترین شکل دنبال می‌شود.

وی افزود: در راستای امر استعدادیابی از آبان‌ماه تجهیزات و لوازم اسکی آلپاین به استان‌ها داده شد.

کیاشمشکی با بیان اینکه فعالیت هیات‌های اسکی در زمینه استعدادیابی رصد می‌شود، خاطرنشان کرد: عملکرد و فعالیت هیات‌های اسکی در زمینه استعدادیابی رصد می‌شود و به تبع آن استان‌هایی که فعالیت بیشتری را داشته باشند تجهیزات و لوازم بیشتری دریافت خواهد کرد.

رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون اسکی، ادامه داد: برگزاری جشنواره‌های استعدادیابی از دیگر برنامه‌های در دست اقدام است که در طول فصل اسکی برگزار خواهیم کرد. در بحث استعدادیابی به دنبال ایجاد فضای رقابتی نیستیم و می‌خواهیم هیچ فشار روانی بر روی کودکان وجود نداشته باشد.

محمود یسلیانی رئیس هیات اسکی استان اصفهان نیز در این نشست ضمن خیر مقدم به حاضرین، اظهار کرد: هیات اسکی استان اصفهان تمامی تلاش خود را برای توجه به امر استعدادیابی به کار بسته است و بسیار خرسندیم که میزبانی نشست روسای کمیته‌های استعدادیابی هیات‌ها استان‌ها را بر عهده دارد و امیدواریم میزبانی شایسته‌ای را در این زمینه داشته باشم.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:چهارشنبه 7 آذر 1397 - 12:33
کد:95121-1398

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.