English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 

  گزارش تصویری
 

مراسم پایان فعالیت پیست اسکی توچال و اختتامیه فصل اسکی 97 - 98


 

  آرشیو  ویدئو
  افتتاح موزه ورزش، المپیک و پارالمپیک  

  آرشیو

  گزارش
 

برنامه‌ریزی پیست اسکی توچال برای نصب دستگاه‌های برف‌ساز


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

انتصاب سرپرست کاروان ایران در بازیهای المپیک زمستانی جوانان 2020


 

  آرشیو 
 
 

برگزاری مجمع عمومی هیات اسکی استان قزوین


مجمع عمومی هیات اسکی استان قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، مجمع عمومی و سالیانه هیات اسکی استان قزوین با حضور سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی،عباس علایی مقدم سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان، افسانه حسن نایبی سرپرست معاونت ورزشی اداره کل، غلامرضا بهشتیان رئیس هیات اسکی استان و سایر اعضای برگزار شد.

در این مجمع عملکرد 6 ماهه هیات اسکی استان قزوین و برنامه‌های آتی این هیات تا پایان سال جاری مورد بررسی قرار گرفت.
عباس علایی مقدم سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین ضمن اشاره به ظرفیت‌های بالای استان قزوین در زمینه رشته‌های زمستانی، راه اندازی پیست اسکی کامان و زرشک را از اهداف این اداره کل عنوان کرد و افزود: با پیگیری‌های فدراسیون اسکی و همکاری مجموعه استانداری و شهرداری قزوین، این پیست در حال رفع نواقص است و بنا داریم تا زمستان سال جاری پیست اسکی کامان و زرشک را راه اندازی کنیم.
وی راه اندازی این مجموعه تفریحی ورزشی را زمینه گسترش توریسم ورزشی در قزوین عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد با تلاش و همکاری،این مجموعه تفریحی ورزشی به بهره برداری برسد.

در ادامه این مجمع سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی ؛استان قزوین را از استان‌های مستعد در زمینه توسعه این رشته عنوان کرد و افزود: منطقه گردشگری کامان و زرشک، فرصت ارزشمندی برای رشد و رونق اقتصادی منطقه وهمچنین ایجاد یکی از پیست‌های مهم در کشور است که هیات اسکی استان قزوین با توجه به ظرفیت‌های بالا و وجود افراد متخصص می‌تواند در زمینه یکی از قطب‌های جدید اسکی در کشورمان گام‌های اساسی بردارد.

افتخاری ضمن اشاره به فعالیت‌های خوب هیات اسکی استان قزوین، ابراز امیدواری کرد با راه اندازی پیست اسکی کامان و زرشک زمینه توسعه بیش از پیش این رشته ورزشی مفرح در ایران و استان قزوین فراهم گردد.

در ادامه ان نشست غلامرضا بهشتیان رئیس هیات اسکی استان قزوین گزارشی از فعالیت‌ها و عملکرد این هیات را ارائه داد.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:سه شنبه 22 آبان 1397 - 12:50
کد:93091-1398

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.