English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

رقابت‌های لیگ اسکی ایران در رشته‌های آلپاین، صحرانوردی، اسنوبرد


 

  آرشیو  ویدئو
  فصل پر هیجان مسابقات اسکی  

  آرشیو

  گزارش
 

گزارش برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان اسکی ایران


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

مشروح نشست خبری رئیس فدراسیون اسکی با اصحاب رسانه


 

  آرشیو 
 
 

بررسی راهکارهای توسعه اسکی همدان با حضور رئیس فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان استان


به منظور بررسی مشکلات و راهکارهای توسعه اسکی در همدان، نشستی با حضور سید عبدی افتخاری ریاست فدراسیون اسکی، منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان، پیشکسوتان و اعضای این هیات در اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، رئیس فدراسیون اسکی در این نشست گفت: در سال های اخیر فعالیت ها و زیر ساخت های خوبی در اسکی استان همدان صورت گرفته و همدان از دیرباز قطب کوهنوردی و اسکی کشور بوده است و امیدواریم با افتتاح هتل پیست اسکی این پیست پر رونق تر از گذشته باشد.

سید عبد افتخاری در ادامه گفت: کوهنوردی و اسکی از هیات های مهم همدان محسوب می شوند و نیاز است با فعالیت و برنامه ریزی بیشتر شاهد رشد و شکوفایی اسکی در همدان باشیم و نیاز است مسئولان ورزش استان مانند گذشته از این رشته ورزشی حمایت کنند.

وی با اشاره به اینکه همدان به لحاظ داشتن آب و هوای کوهستانی، یکی از بهترین منطقه برای اسکی کشور است، افزود: با مساعدت بودن شرایط به دنبال آن هستیم امسال دو رویداد بزرگ اسکی را در همدان برگزار کنیم.

وی خواستار توجه مسولین استان به جاده پیست اسکی شد و افزود: برای رشد اسکی در همدان نیاز است که جاده پیست اسکی همدان در ایام زمستان باز باشد تا علاقمندان بیشتری بتوانند در این رشته ورزشی فعالیت کنند و برای فعال سازی این پیست آمادگی دارم هفته ای دو بار به همدان سفر کنم.

رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان همدان نیز در این نشست گفت: همدان با وجود پیست استاندارد و آب و هوای خوب، در ورزش اسکی دارای پتانسیل بسیار بالایی است و به همین دلیل نیز اسکی‌بازان زیادی را در خود جای داده است.
وی افزود: به دنبال آن هستیم که در اسرع وقت مشکلات این پیست حل شود و با سازنده تله سیژ پیست نیز صحبت های شده است تا به زودی تله سیژ پیست تعمیر و بازسازی شود.
رسول منعم با اشاره به تمهیدات لازم برای باز بودن جاده پیست در ایام زمستان گفت: طی مذاکراتی که با استانداری و مدیرکل راه و شهرسازی استان داشته ایم مقرر شد جاده پیست در ایام زمستان به روی علاقمندان به اسکی باز باشد.
در ادامه این نشست کرمی سرپرست هیات اسکی استان و آقایان رئوفی و آزادیان از پیشکسوتان این هیات به بیان نظران و دیدگاههای خود در خصوص راهکارها و مشکلات هیات اسکی پرداختند.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:پنجشنبه 26 مهر 1397 - 20:00
کد:92070-1397

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.