English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 

  گزارش تصویری
 

مراسم پایان فعالیت پیست اسکی توچال و اختتامیه فصل اسکی 97 - 98


 

  آرشیو  ویدئو
  افتتاح موزه ورزش، المپیک و پارالمپیک  

  آرشیو

  گزارش
 

با حضور معاون اول رئیس جمهوری؛نخستین موزه ملی ورزش افتتاح شد


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

تشریح اقدامات کمیته اسنوبرد در فصل گذشته از سوی پیمان جانی


 

  آرشیو 
 
 

آغاز مرحله جدید اردوی تیم ملی اسکی آلپاین


مرحله جدید اردوی تیم ملی اسکی آلپاین آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، مرحله جدید اردوی آماده سازی تیم ملی اسکی آلپاین جوانان و بزرگسالان ایران زیر نظر باقر کلهر از فردا (یکشنبه) آغاز خواهد.

در این مرحله از اردو نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی تمرینات بدنسازی و آمادگی جسمانی خود را زیر نظر باقر کلهر سرمربی تیم ملی و مربی بدنساز تیم‌های ملی اسکی آلپاین دنبال می‌کنند.

باقر کلهر در مورد برگزاری این مرحله از اردوی آماده‌سازی تیم ملی اسکی آلپاین جوانان و بزرگسالان اظهار کرد: در این مرحله از اردو نفرات دعوت‌شده به تمرینات بدنسازی، قدرتی و سرعتی می‌پردازند و آرش لاچینی به عنوان مربی بدنسازی در کنار تیم مسئولیت آماده‌سازی نفرات حاضر را بر عهده دارد.

وی افزود: پس از برگزاری اردوی هوازی و بدنسازی نفرات دعوت شده به اردو در شمشک، با یک ریکاوری کوتاه مجددا تمرینات خود را آغاز خواهند کرد. پس از برگزاری این تمرینات نفرات حاضر در اردو با آمادگی راهی پیست‌های اسکی می‌شوند تا تمرینات فنی خود را بر روی برف برگزار کنیم.

سرمربی تیم ملی با بیان اینکه حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان مهم‌ترین برنامه‌ پیش روی اسکی آلپاین است، گفت: با توجه به در پیش بودن رقابت‌های قهرمانی جهان، فصل بسیار سنگینی را در پیش داریم و تمامی توان خود را برای کسب بهترین نتیجه به کار بسته‌ایم.

کلهر همچنین به اسکی‌بازان رده‌سنی جوانان نیز اشاره کرد و گفت: چند اسکی باز در رده سنی جوانان داریم که می‌توانند در آینده نه چندان دوره در رده‌سنی بزرگسالان خوش بدرخشند. با توجه به روند ایجاد شده در پرورش رده‌های سنی پایه شرایط خوبی برای اسکی ایران درپیش است.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:شنبه 14 مهر 1397 - 13:55
کد:92050-1398

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.