English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

همایش روسا، سرپرستان و نمایندگان هیات های اسکی کشور


 

  آرشیو  ویدئو
  پیست اسکی توچال و آغاز فصل اسکی 97  

  آرشیو

  گزارش
 

آغاز تمدید کارتهای مربیگری فصل اسکی 97


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

اجلاس پاییزه فدراسیون بین‌المللی اسکی / ایران میزبان جام جهانی و فینال کاپ جوانان اسکی روی چمن در سال 2019


 

  آرشیو 
 
 

اجلاس فدراسیون بین‌المللی اسکی تحت تاثیر سخنرانی نماینده فدراسیون فلسطین / حمایت نماینده ایران از سخنان نماینده فلسطین


اجلاس فدراسیون بین‌المللی اسکی تحت تاثیر سخنرانی نماینده فدراسیون فلسطین در اجلاس توسعه و کودکان فدراسیون بین‌المللی اسکی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، در این سخنرانی نماینده فلسطین درباره جنایات رژیم صهیونسیتی علیه کودکان و عدم برخورداری این کودکان از حقوق اولیه انسانی سخن گفت که این سخنرانی با حمایت و تشویق اکثریت حاضر در این نشست از جمله بهرام ساوه‌شمشکی نماینده ایران همراه شد.

نماینده فلسطین در این اجلاس اظهار کرد: کودکان فلسطینی در نوار غزه در حال فوتبال بازی کردن کشته می‌شوند و در حال حاضر ۱۰۰ هزار کودک فلسطینی تحت محاصره رژیم صهیونیستی هستند و جامعه جهانی هم هیچ اهمیتی به این موضوع نمی‌دهند و این در حالی است که ما در اینجا درباره وضعیت روحی و روانی کودکان برای پرداختن به اسکی حرف می‌زنیم.

دبیر فدراسیون اسکی ایران نیز که به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در اجلاس پاییزه فدراسیون بین‌المللی اسکی حضور یافته در ابتدای سخنرانی خود در حمایت از مطالب عنوان شده از سوی نماینده فدراسیون فلسطین مطالبی را عنوان کرد و بر تلاش مردم ایران برای آزادی کودکان فلسطینی و حق طبیعی مردم این سرزمین برای داشتن یک زندگی خوب و با صبح و آزادی تاکید کرد.

وی در ادامه صحبت‌های خود از برنامه مدون فدراسیون اسکی ایران در راستای توجه به رده‌های سنی پایه و کودکان در اسکی اشاره کرد و گفت: برگزاری جشنواره‌های مختلف از جمله جشنواره استعدادیابی اسکی از جمله برنامه‌های ایران در راستای نگاه به کودکان در ورزش اسکی است.

ساوه شمشکی افزود: امسال نیز برنامه‌های خوبی را برای توسعه ورزش اسکی در رده‌های سنی کودکان و نوجوانان در نظر گرفته‌ایم. بی شک نگاه به کودکان در اسکی و جذب استعدادهای برتر سبب رشد و حرکت رو به جلوی اسکی است.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:چهارشنبه 4 مهر 1397 - 14:42
کد:90060-1397

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.