English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

همایش روسا، سرپرستان و نمایندگان هیات های اسکی کشور


 

  آرشیو  ویدئو
  پیست اسکی توچال و آغاز فصل اسکی 97  

  آرشیو

  گزارش
 

آغاز تمدید کارتهای مربیگری فصل اسکی 97


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

اجلاس پاییزه فدراسیون بین‌المللی اسکی / ایران میزبان جام جهانی و فینال کاپ جوانان اسکی روی چمن در سال 2019


 

  آرشیو 
 
 

کارشکنی سفارت ایتالیا در صدور روادید برای بانوان ملی‌پوش ایران


سفارت ایتالیا در ایران علی‌رغم تکمیل کلیه مدارک و اقدام در زمان مناسب فدراسیون اسکی و پیگیری‌های مجدانه وزارت ورزش و جوانان و وزارت امورخارجه از دادن روادید به اعضای تیم ملی اسکی روی چمن بانوان ایران امتناع ورزید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، پس از تلاش‌های به عمل آمده از سوی فدراسیون اسکی ایران، فدارسیون اسکی ایتالیا، فدراسیون بین‌المللی اسکی (FIS)، وزارت ورزش و جوانان و وزارت امور خارجه در نهایت سفارت ایتالیا در ایران با کارشکنی به بانوان ملی‌پوش اسکی روی چمن ایران برای حضور در مسابقات جام‌جهانی اسکی روی چمن و مسابقات کاپ اروپا روادید نداد.

بر همین اساس فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران بر اساس روال همیشگی کلیه مدارک مورد نیاز را به کنسولگری کشور ایتالیا در ایران ارائه نمود، اما در نهایت بدون ارائه دلیل منطقی سفارت ایتالیا روادید بانوان ملی‌پوش اسکی روی چمن ایران را صادر نکرد.

این در حالی بود که فدراسیون اسکی ایتالیا و همچنین نماینده فدراسیون بین‌المللی اسکی (FIS) با سفارت کشور ایتالیا در ایران مکاتبات مستمری را برای صدور روادید داشتند . همچنین وزارت ورزش و جوانان و وزارت امور خارجه نیز پس از عدم صدور روادید پیگیر این مساله بودند، اما در نهایت بازهم سفارت ایتالیا در زمینه صدور روادید برای ملی‌پوشان ایران کارشکنی نمود و ویزای این اسکی‌بازان را صادر نکرد.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:سه شنبه 20 شهريور 1397 - 12:23
کد:88048-1397

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.