English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

بازدید رئیس فدراسیون، مدیران و مسئولین ارشد استان قزوین از پیست کامان


 

  آرشیو  ویدئو
  گزارشی از هفته پایانی لیگ آلپاین و مراسم اختتامیه المپیک سولیداریتی  

  آرشیو

  گزارش
 

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر ; صعود سراسری روسای هیات های اسکی ایران


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

نشست روسای هیات های اسکی سراسر ایران / تاکید بر لزوم همراهی دستگاه های مختلف استانی جهت توسعه اسکی


 

  آرشیو 
 
 

تاکید ریاست فدراسیون بر به کارگیری افراد توانمند / افتخاری: باید به استعدادیابی و رده‌های سنی توجه ویژه شود


رئیس فدراسیون اسکی با تاکید بر توجه به رده‌های سنی در ورزش می‌گوید از مهم‌ترین راه‌های دست‌یابی به پیشرفت در رشته اسکی و البته تمامی رشته‌های ورزشی توجه به رده‌های سنی و استعدادیابی است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی در مجمع انتخابی هیئت اسکی استان تهران بر لزوم توجه به استعدادیابی تاکید کرد و گفت: باید بر روی استعدادیابی و توجه به سنین ویژه‌ای برنامه‌ریزی جامعی صورت پذیرد و در این میان استان تهران می‌تواند بسزایی را ایفا کند. برای رسیدن به پیشرفت هرچه بیشتر در ورزش باید به استعدادیابی و توجه به رده‌های سنی پایه اهمیت دهیم.

او افزود: در استان تهران جمعیت اسکی‌باز زیادی از قشر جوانان حضور دارند و باید تلاش کنیم تا از این جمعیت عظیم به بهترین شکل ممکن بهره ببریم. البته در این میان توسعه مدارس اسکی نیز یکی از برنامه‌های مورد توجه فدراسیون است که بر روی آن تمرکز ویژه‌ای دارد.

رئیس فدراسیون اسکی با بیان اینکه در عرصه ورزش قهرمانی نیز باید تلاش زیادی برای معرفی شمار بیشتری از اسکی‌بازان صورت پذیرد، گفت: باید تلاش کنیم تا به نقطه‌ای برسیم که ورزشکاران المپیکی ما از میان هزاران نفر انتخاب شوند.

افتخاری خاطر نشان کرد: یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه شود ورزش بانوان است و در این زمینه باید به صورت کار بیشتری انجام گیرد.

رئیس فدراسیون اسکی در پایان سخنان خود برای ریاست هیئت اسکی استان تهران آرزوی موفقیت کرد و گفت: با توجه به ظرفیت بالای استان تهران نیاز به فعالیت زیادی در این عرصه وجود دارد و باید از حضور افراد توان‌مند در هیئت اسکی استان تهران استفاده شود تا شاهد پیشرفت اسکی استان تهران و البته ایران باشیم.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:دوشنبه 12 مهر 1395 - 21:17
کد:8532-1396

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.