English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

بازدید رئیس فدراسیون، مدیران و مسئولین ارشد استان قزوین از پیست کامان


 

  آرشیو  ویدئو
  گزارشی از هفته پایانی لیگ آلپاین و مراسم اختتامیه المپیک سولیداریتی  

  آرشیو

  گزارش
 

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر ; صعود سراسری روسای هیات های اسکی ایران


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

نشست روسای هیات های اسکی سراسر ایران / تاکید بر لزوم همراهی دستگاه های مختلف استانی جهت توسعه اسکی


 

  آرشیو 
 
 

بازتاب جهانی اقدامات محیط زیستی فدراسیون اسکی


اقدامات محیط زیستی فدراسیون اسکی بازتاب جهانی پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، فعالیت‌های فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران در راستای حفاظت از محیط زیست و توجه به آن در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان به میزبانی پیست اسکی دیزین بازتاب جهانی پیدا کرد.

در همین راستا سایت grasski.net در گزارشی به اهدای عروسکهای کبک دری به عنوان گونه مورد حمایت فدراسیون اسکی اشاره کرد و این اقدام را در راستای حفاظت فدراسیون اسکی ایران از محیط زیست عنوان نمود.

فدراسیون اسکی ایران خود را یکی از حامیان اصلی محیط زیست می‌‌داند و در این زمینه نیز اقدامات موثری را انجام داده که از جمله آنها می‌توان به اقدامات نمادین صورت گرفته در رقابت‌های اسکی روی چمن قهرمانی جوانان جهان اشاره کرد.

در همین راستا با توجه به اینکه فدراسیون اسکی وظیفه حمایت از کبک دری به عنوان یکی از گونه‌های جانوری در معرض انقراض را دارد، علاوه بر درج نماد این گونه در پوسترهای رسمی مسابقات اقدام به ساخت و هدیه دادن عروسک‌های کبک دری به ورزشکاران خارجی حاضر در رقابت‌ها کرد که این امر مورد توجه سایت‌ قرار گرفت.

کاشت نهال‌هایی در حاشیه پیست اسکی دیزین، پاک‌‌سازی پیست اسکی دربندسر از زباله از جمله اقدامات محیط زیستی انجام شده توسط خانواده بزرگ اسکی ایران در مدت زمان اخیر است.

در حال حاضر محدثه امیری مقدم عهده دار سرپرستی کمیته محیط زیست فدراسیون اسکی است.
انتهای پیام

تاريخ  ارسال:سه شنبه 16 شهريور 1395 - 11:29
کد:8504-1396

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.