English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

همایش روسا، سرپرستان و نمایندگان هیات های اسکی کشور


 

  آرشیو  ویدئو
  مسابقات لیگ بین المللی اسکی آلپاین - پیست اسکی دربندسر  

  آرشیو

  گزارش
 

آغاز تمدید کارتهای مربیگری فصل اسکی 97


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

اجلاس پاییزه فدراسیون بین‌المللی اسکی / ایران میزبان جام جهانی و فینال کاپ جوانان اسکی روی چمن در سال 2019


 

  آرشیو 
 
 

بازتاب جهانی اقدامات محیط زیستی فدراسیون اسکی


اقدامات محیط زیستی فدراسیون اسکی بازتاب جهانی پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، فعالیت‌های فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران در راستای حفاظت از محیط زیست و توجه به آن در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان به میزبانی پیست اسکی دیزین بازتاب جهانی پیدا کرد.

در همین راستا سایت grasski.net در گزارشی به اهدای عروسکهای کبک دری به عنوان گونه مورد حمایت فدراسیون اسکی اشاره کرد و این اقدام را در راستای حفاظت فدراسیون اسکی ایران از محیط زیست عنوان نمود.

فدراسیون اسکی ایران خود را یکی از حامیان اصلی محیط زیست می‌‌داند و در این زمینه نیز اقدامات موثری را انجام داده که از جمله آنها می‌توان به اقدامات نمادین صورت گرفته در رقابت‌های اسکی روی چمن قهرمانی جوانان جهان اشاره کرد.

در همین راستا با توجه به اینکه فدراسیون اسکی وظیفه حمایت از کبک دری به عنوان یکی از گونه‌های جانوری در معرض انقراض را دارد، علاوه بر درج نماد این گونه در پوسترهای رسمی مسابقات اقدام به ساخت و هدیه دادن عروسک‌های کبک دری به ورزشکاران خارجی حاضر در رقابت‌ها کرد که این امر مورد توجه سایت‌ قرار گرفت.

کاشت نهال‌هایی در حاشیه پیست اسکی دیزین، پاک‌‌سازی پیست اسکی دربندسر از زباله از جمله اقدامات محیط زیستی انجام شده توسط خانواده بزرگ اسکی ایران در مدت زمان اخیر است.

در حال حاضر محدثه امیری مقدم عهده دار سرپرستی کمیته محیط زیست فدراسیون اسکی است.
انتهای پیام

تاريخ  ارسال:سه شنبه 16 شهريور 1395 - 11:29
کد:8504-1397

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.