English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

هرگز از رحمت خداوند نا امید نشوید

 

   گزارش تصویری
 

نخستین دوره رقابتهای بین المللی رول اسکی


 

  آرشیو  ویدئو
  گزارش تمرینات اسکی بازان ایران در هینترتوکس اتریش از شبکه ورزش سیما  

  آرشیو

  گزارش
 

اعزام ملی پوشان اسکی آلپاین مردان ایران به اتریش / برگزاری تمرینات در کنار برترین اسکی بازان جهان


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

برگزاری سمینار استعدادیابی فدراسیون اسکی با حضور مسئولین وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون اسکی


 

  آرشیو 
 
 

خداحافظی سرمربی تیم ملی اسکی روی چمن / سید جواد صید: امیدوارم عرصه برای افراد توانمندتر باز شود


سید جواد صید از سرمربی‌گری تیم ملی اسکی روی چمن ایران خداحافظی کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، سید جواد صید سرمربی تیم ملی اسکی روی چمن بزرگسالان ایران و سرپرست تیم‌های ملی پس از پایان جام‌جهانی ایتالیا از این سمت‌ها خداحافظی کرد.

سید جواد صید سابقه سالها سرمربی‌گری تیم‌ ملی اسکی روی چمن ایران را دارد و پس از پایان رقابت‌های جام‌جهانی تصمیم به خداحافظی از تیم ملی گرفت.

سرمربی سابق تیم ملی اسکی روی چمن ایران در این باره به روابط عمومی فدراسیون اسکی، گفت: پس از سالها فعالیت در رشته اسکی روی چمن، چه به عنوان ورزشکار و چه در سالهای اخیر به عنوان سرمربی، تصمیم گرفتم از از هدایت تیم ملی خداحافظی و عرصه را برای حضور افراد توان‌مندتر باز کنم.

او افزود: البته با توجه به علاقه و دغدغه فراوانی که به رشته اسکی روز چمن دارم هر کمکی که بتوانم به این رشته خواهم کرد و از هیچ تلاشی برای پیشرفت اسکی ایران فروگذار نخواهم بود.

صید با بیان اینکه باید شاهد حضور نسل جدید در اسکی روی چمن باشیم، گفت: امیدوارم از این پس شاهد حضور یک نسل جدید و به نوعی پوست اندازی در اسکی روی چمن ایران باشیم. اسکی روی چمن ایران ظرفیت بسیاری برای پیشرفت دارد و باید این ظرفیت را مورد بهره‌برداری قرار دهیم.

سید جواد صید در طول مدت‌ سرمربی‌گری خود در تیم‌های ملی اسکی روی چمن ایران موفق به کسب چندین مدال و عنوان جهانی شده بود که از جمله آنها می‌توان به مدال طلای جام‌جهانی و رقابت‌های قهرمانی جهان اشاره کرد.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:دوشنبه 15 شهريور 1395 - 21:10
کد:8503-1396

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.