English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

حلول ماه مبارک رمضان را تبریک می گوییم

 

   گزارش تصویری
 

مجمع عمومی فدراسیون اسکی


 

  آرشیو  ویدئو
  مسابقات لیگ بین المللی اسکی آلپاین - پیست اسکی دربندسر  

  آرشیو

  گزارش
 

اسامی نهایی هفت کشور داوطلب میزبانی بازی‌های المپیک زمستانی 2026


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

برگزاری رقابت‌های لیگ بین‌المللی اسنوبرد با حضور قهرمانان برجسته جهان


 

  آرشیو 
 
 

دیدار رئیس فدراسیون اسکی و مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور/ تاکید بر همکاری و تعامل همه‌جانبه


رئیس فدراسیون اسکی و مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بر تعامل و همکاری همه‌جانبه برای توسعه اسکی ایران تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی در دیدار با مصطفی مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بر تعامل دو جانبه و همکاری‌های گسترده برای پیشرفت اسکی ایران تاکید و ابراز امیدواری کردند در این دوره شاهد تفاهم هرچه بیشتر میان این دو نهاد باشیم.

در این دیدار مصطفی مدبر با تبریک انتخاب سید عبدی افتخاری به عنوان ریاست فدراسیون اسکی، گفت: امیدوارم در این دوره شاهد تعامل و هماهنگی هرچه بیشتر میان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و فدراسیون اسکی بوده و بتوانیم شاهد شکوفایی هرچه بیشتر اسکی ایران باشیم.

او افزود: از جمله مهم‌ترین اهدافی که باید در همکاری‌های دوجانبه میان فدراسیون اسکی و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در نظر گرفته شود، بحث نوسازی و بازسازی امکانات سخت‌افزاری پیست‌های اسکی سراسر کشور است. بی‌شک هرچه همکاری و هماهنگی میان فدراسیون و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بیشتر شود، شاهد پیشرفت بیشتری در اسکی ایران خواهیم بود.

مدبر با اشاره به اهمیت بحث زیر ساخت‌ها در ورزش اسکی، خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت زیرساخت‌ها در ورزش اسکی باید به این حوزه توجه بیشتری شود و بحث ایمن‌سازی نیز اولویت نخست ما به شمار می‌آید و در این مورد تنها فدراسیون اسکی و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور مراجع اصلی به شمار می‌آیند.

او در پایان خاطر نشان کرد: تمامی امکانات ورزشی کشور که زیر مجموعه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به شمار می‌آیند متعلق به فدراسیون‌های ورزشی و البته ورزش کشور هستند و در این میان تا آنجا که بتوانیم امکانات خود را برای برگزار تمرینات و مسابقات مختلف در اختیار فدراسیون اسکی قرار خواهیم داد.

سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی نیز در این دیدار با اشاره به اهمیت فعالیت‌های شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، گفت: شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور با امکاناتی که در اختیار دارد و مدیریت با تدبیر آن می‌تواند کمک زیادی به فدراسیون اسکی کند و ما امیدوار هستیم که تعامل میان فدراسیون اسکی و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بیش از گذشته شود.

او افزود: پیش از آغاز فصل اسکی برنامه‌های خود با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور هماهنگ خواهیم کرد و در این میان نوسازی و بهسازی تجهیزات سخت‌افزاری پیست‌های اسکی سراسر ایران از اهمیت بسیار بالایی برای ما برخوردار است و نسبت به امر اهتمام ویژه‌ای خواهیم داشت.

افتخاری همچنین پیشنهادی را برای انعقاد یک تفاهم‌نامه میان فدراسیون اسکی و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور ارائه کرد که این پیشنهاد با استقبال مصطفی مدبر همراه شد.

در این دیدار علاوه بر مصطفی مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی، مرتضی ساوه‌شمشکی رئیس هیات اسکی تهران و سرپرست کمیته آموزش فدراسیون اسکی، رضا دوستی مدیر مجموعه‌های اسکی دیزین، شمشک و خور، بهرام ساوه‌شمشمکی سرپرست دبیری فدراسیون اسکی، محسن خمارلو مدیر دفتر حوزه ریاست و مدیرروابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و مرتضی محسن‌پور سرپرست روابط عمومی فدراسیون اسکی نیز حضور داشتند.
انتهای پیام

تاريخ  ارسال:سه شنبه 26 مرداد 1395 - 12:55
کد:8465-1397

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.