English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 

  گزارش تصویری
 

مسابقات لیگ بین المللی فری استایل


 

  آرشیو  ویدئو
  برگزاری مجمع سالیانه عمومی فدراسیون اسکی  

  آرشیو

  گزارش
 

برگزاری نخستین دوره استعدادیابی و کارگاه آموزش فری استایل زیر نظر مدرسین سوئیسی


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

دعوت از قهرمانان و پیشکسوتان اسکی ایران برای اهدای عناوین و یادبودهای خود به موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک


 

  آرشیو 
 
 

برگزاری مجمع سالیانه هیئت اسکی استان کهگیلویه و بویراحمد


مجمع سالیانه هیئت اسکی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، مجمع سالیانه هیات اسکی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان، سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی و اسدپور سرپرست هیئت اسکی استان برگزار شد.

✅ مجمع سالیانه هیات اسکی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان، سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی و اسدپور سرپرست هیئت اسکی استان برگزار شد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در این مجمع اظهار کرد: فدراسیون اسکی برنامه‌های بسیار خوبی را در مدت زمان اخیر انجام داده و ما هم با تمام وجود در خدمت اسکی استان خواهیم بود.

وی افزود: برای ارتقای ورزش اسکی در استان کهگیلویه و بویراحمد با حمایت فدراسیون اسکی تلاش خود را به کار بسته ایم.

علوی در پایان خاطر نشان کرد: سید عبدی افتخاری با سابقه درخشان مدیریت خود از افتخارات ورزس استان و البته ایران است و بی شک اسکی ایران آینده درخشان تری با حضور رئیس کنونی خواهد داشت.


سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی نیز ضمن قدردانی از تلاشهای مدیر کل استان، گفت: از جناب آقای علوی مدیر ورزش و جوانان استان برای حمایت‌های خوبی که دارند، تشکر و قدردانی دارم.

وی افزود: همه باید دست به دست هم دهیم تا اسکی در استان هم در حوزه قهرمانی و هم در حوزه همگانی پیشرفت داشته باشد. با توجه به ظرفیت خوب استان از نظر آب و هوا می‌توانیم در بحث گردشگری و جذب ورزشکاران استفاده بیشتری را ببریم.

رئیس فدراسیون اسکی در پایان خاطر نشان کرد: در بخش استعدادیابی سرمایه گذاری ویژه‌ای را انجام داده‌ایم و به همه هیأتهای استانی تجهیزات و امکانات را اهدا کرده و می کنیم. استفاده از ظرفیت جوانان کمک بسزایی در رشد و توسعه اسکی در استان دارد.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:شنبه 2 تير 1397 - 15:32
کد:83014-1398

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.