English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

 

 

  گزارش تصویری
 

رقابتهای لیگ بین المللی رول اسکی - مجموعه توچال


 

  آرشیو  ویدئو
  مسابقات لیگ بین المللی اسکی آلپاین - پیست اسکی دربندسر  

  آرشیو

  گزارش
 

اسامی نهایی هفت کشور داوطلب میزبانی بازی‌های المپیک زمستانی 2026


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

برگزاری رقابت‌های لیگ بین‌المللی اسنوبرد با حضور قهرمانان برجسته جهان


 

  آرشیو 
 
 

کنگره فدراسیون بین‌المللی اسکی / دیدار رئیس فدراسیون اسکی با رئیس فدراسیون بین‌المللی اسکی


رئیس فدراسیون اسکی ایران با رئیس فدراسیون بین‌المللی اسکی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی ایران با ژان فرانکو کاسپر رئیس فدراسیون بین‌المللی اسکی (FIS) پیش از آغاز کنگره فدراسیون بین‌المللی در نشستی صمیمی پیرامون اسکی ایران بحث و تبادل نظر کردند.

ژان فرانکو کاسپر رئیس فدراسیون بین‌المللی اسکی با اشاره به اقدامات فدراسیون اسکی ایران طی مدت زمان اخیر، گفت: در مدت زمان اخیر شاهد حرکت رو به جلوی اسکی ایران هستیم و فدراسیون بین‌المللی اسکی نیز با توجه به این پیشرفت حمایت‌های خود را از اسکی ایران ادامه خواهد داد.

وی افزود: اسکی ایران هم در بخش سخت‌افزاری و هم در بخش قهرمانی پتانسیل خوبی برای پیشرفت دارد و با توجه به بررسی‌ها و گزارشاتی که از اسکی ایران در اختیار دارم، آینده خوبی را برای این ورزش در ایران متصور هستم.

رئیس فدراسیون بین‌المللی اسکی همچنین به میزبانی ایران از مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2018 اشاره کرد و گفت: گرفتن میزبانی رقابت‌های قهرمانی آسیا اتفاقی خوبی برای اسکی ایران بود و برگزاری مسابقات مختلف در سطح بین‌المللی به میزبانی کشور ایران یکی از مسیرهای پیشرفت این رشته ورزشی در ایران خواهد بود. البته پیش از این شاهد میزبانی ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان و جام‌جهانی در اسکی روی چمن نیز بوده‌ایم.

وی همچنین به تداوم حمایت فدراسیون بین‌المللی اسکی از ایران تاکید کرد و گفت: با توجه به گزارشات و بررسی‌هایی که از فدراسیون اسکی ایران دریافت کرده‌ایم به این حمایت‌ها ادامه خواهیم داد.

همچنین سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی ایران نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارش مختصری از فعالیت‌های فدراسیون اسکی ایران خاطر نشان کرد: تمامی تلاش خود را به کار بستیم تا در دو سال اخیر حرکت رو به رشدی را در اسکی ایران به وجود بیاوریم و خوشبختانه اتفاقات خوبی نیز در این مدت رخ داد.

وی خاطر نشان کرد: در این مدت برنامه‌های زیادی را در بخشهای مختلف بخصوص در حوزه های قهرمانی، استعدادیابی و آموزش انجام داده‌ایم که خروجی آن برای اسکی ایران مثبت بوده است. همراهی و حمایت فدراسیون بین‌المللی نیز می‌تواند حرکت رو به جلوی اسکی ایران را تسریع بخشد و امیدوارم حمایت‌های فدراسیون بین‌المللی اسکی از ایران بیشتر شود.

در این دیدار عیسی ساوه‌شمشکی نایب رئیس کنفدراسیون اسکی آسیا نیز حضور داشت.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397 - 10:23
کد:82015-1397

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.