English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 
  گزارش تصویری
 

مسابقات لیگ بین المللی فری استایل


 

  آرشیو  ویدئو
  برگزاری مجمع سالیانه عمومی فدراسیون اسکی  

  آرشیو

  گزارش
 

انتصاب سه عضو جدید هیات رئیسه فدراسیون اسکی


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

انتخاب مدیر فنی تیم‌های ملی اسکی پایه ایران


 

  آرشیو 
 
 

مجمع سالیانه هیئت اسکی استان البرز
افتخاری: نگاه فدراسیون اسکی به استان البرز ویژه است / غفرانی: البرز قطب اصلی اسکی کشور است


مجمع سالیانه هیات اسکی استان البرز با حضور ریاست فدراسیون اسکی و مدیرکل ورزش و جوانان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی با حضور در مجمع سالیانه هیات اسکی استان البرز با بیان این که اولین مجمع سالیانه استانها در سال 97 در البرز برگزار می شود، اظهار کرد: خوشبختانه مجموعه اداره کل ورزش و جوانان و شخص مدیرکل استان البرز حمایت و نگاه ویژه ای به رشته های ورزشی از جمله اسکی دارند.

وی افزود: استان البرز قهرمانان بزرگی در اسکی کشور دارد، اما در سالهای اخیر به مقوله استعدادیابی کمتر توجه شده که این مساله در آینده می تواند اثرات منفی به همراه داشته باشد.

افتخاری با تاکید بر این که "شرایط استفاده از پیست دیزین، برای عموم مردم البرز فراهم شود" عنوان کرد: نه تنها منطقه ولایت رود، بلکه باید شرایطی فراهم شود تا تمامی مردم البرز با این پتانسیل بالای ورزشی در زمینه های همگانی و قهرمانی از امکانات پیست بین المللی دیزین بهره مند شوند.

وی اضافه کرد: پیست بین المللی دیزین یکی از بهترین و استانداردترین پیست های کشور و خاور میانه است. نگاه فدراسیون اسکی به استان البرز ویژه بوده و همواره این استان یکی از موفقترین هیئتهای استانی کشور است.

وی همچنین تصریح کرد: بحث اشتغال ورزشکاران و قهرمانان این رشته از جمله مسائلی است که از هیئت استان و اداره کل ورزش و جوانان می خواهیم آن را به صورت جدی دنبال کنند.


همچنین امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در مجمع سالیانه هیئت اسکی استان البرز ضمن خوشامدگویی به مسئولان فدراسیون و اعضای مجمع اظهار کرد: خوشبختانه هیات اسکی یکی از موفق ترین و درخشان ترین هیاتهای ورزشی استان البرز که توانسته موفقیت های بزرگی را در سطح کشور و حتی بین المللی و آسیایی کسب کند.

وی افزود: البرز قطب اصلی اسکی کشور بوده و همواره قهرمانان و ملی پوشان بنامی را به این رشته معرفی کرده است.

غفرانی به مواهب طبیعی استان البرز اشاره کرد و گفت: علی رغم این که استان البرز از لحاظ زیر ساختهای ورزشی با مشکلات زیادی روبرو بوده، اما در برخی از رشته ها از جمله اسکی مواهب طبیعی و خدادادی به کمک ورزش استان و زیر ساختهای ورزشی ما آمده اند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز ادامه داد: پیست بین المللی دیزین به عنوان یکی از بهترین و استانداردترین پیست های کشور از جمله این مواهب ارزشمند است.

وی با اشاره به نقش اعضای مجمع در پیشبرد اهداف هیات اسکی استان البرز خاطرنشان کرد: بدون تردید هیات برای موفقیت در راه توسعه و پیشرفت اسکی استان به کمک، تلاش و همفکری همه ی اعضای مجع نیاز دارد و باید تمامی شما عزیزان خود را در این رابطه مسئول بدانید.

غفرانی به اهمیت بحث استعدادیابی اشاره کرد و گفت: هیات اسکی می تواند با همکاری آموزش و پرورش و استفاده از ظرفیت دانش آموزان در زمینه استعدادیابی فعالیت بیشتری داشته باشد.

وی تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان البرز همچون همیشه با تعامل و همکاری فدراسیون و هر چه در توان و بضاعت دارد در کنار و حامی هیات اسکی استان خواهد بود.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:شنبه 22 ارديبهشت 1397 - 14:31
کد:81015-1397

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.