English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

رقابتهای لیگ بین المللی اسکی آلپاین - پیست اسکی دربندسر


 

  آرشیو  ویدئو
  مسابقات لیگ بین المللی اسکی آلپاین - پیست اسکی دربندسر  

  آرشیو

  گزارش
 

آغاز ثبت نام کارتهای عضویت فدراسیون اسکی


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

اعضای منتخب کمیته ملی المپیک ایران / افتخاری عضو هیات اجرایی شد


 

  آرشیو 
 
 

دیدار مدیر کل دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان با رئیس فدراسیون اسکی


مدیر کل دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان با رئیس فدراسیون اسکی در محل این فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی وبه نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در این دیدار جعفر سطوتی مدیر کل دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان هدف از دیدار با روسای فدراسیونها را رسیدن به درک متقابل و همگرایی بیشتر دانسته و گفت: در دیدارهای دوجانبه با رؤسای محترم فدراسیون های ورزشی ضمن تعامل و شناخت نقطه نظرات و رویکردهای فرهنگی آنان در حوزه ورزش می توانیم در تصمیم گیری ها مؤثرتر عمل نموده و شاهد هم افزایی در فعالیت های فرهنگی در بخش ورزش کشور باشیم.

وی در ادامه به سامان یافتن ساختار فرهنگی ورزش کشور در سال جاری با اتکا به نظام نامه جامع فرهنگی کشور به عنوان سند بالادستی اشاره داشته و در خصوص آن گفت: نظام نامه فرهنگی ورزش کشور مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی برای ما یک سند بالا دستی محسوب می شود که برنامه های فرهنگی خود را بر اساس آن تنظیم خواهیم کرد که در همین راستا در سال جاری به یک ساختار مشخص و مطابق با قوانین جاری در حوزه فرهنگ رسیده ایم که ان شالله با ادامه این فرآیند بتوانیم در مسیر ترویج و گسترش فرهنگ در جامعه ورزش و به تبع آن در سطح عموم کشور قدم برداریم.

سطوتی در این جلسه تدوین پیوست فرهنگی برای رویدادهای ورزشی را یکی از راهکارهای اثر گذار در حوزه فرهنگ ورزش کشور دانست و از اهمیت آن در جهت شناساندن فرهنگ غنی ایران به جامعه جهانی گفت.

مدیر کل دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان صحبتهای خود را با اشاره به دیپلماسی ورزشی کشور به پایان برد و گفت: دیپلماسی ورزشی که بخشی از دیپلماسی عمومی محسوب می شود زمانی می تواند مفید واقع شود که همگرا و هماهنگ با کلیت نظام طراحی و اجرا شود.

در ادامه جلسه سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی در مورد اهمیت نقش فرهنگ در ورزش گفت: ورزش ما امروز نیازمند توجه فرهنگی است و ترویج فرهنگ نماز در بین ورزش کاران از جایگاه بالایی برخوردار است .در همین راستا داشتن شاخص و عملیاتی نمودن برنامه های فرهنگی و ارتقاء توانمندی مدیران ورزشی و ورزش کاران بسیار اهمیت دارد.

وی با اشاره به فعالیتهای دفتر فرهنگی وزارت ورزش و جوانان گفت: باعث امیدواری است که فعالیتهایی در حال انجام است در حوز مدیریت فرهنگ که می تواند به پرورش جامعه ورزشی فرهنگ مدار و اخلاق محور کمک کند و ما هم به عنوان یکی از بخشهای درگیر حوزه ورزش در این مسیر قطعا یاری رسان مسوولین ورزشی هستیم.

در این نشست که حجت الاسلام عباسی دبیر ستاد اقامه نماز، مجید قیومی رئیس پایگاه مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان، رضا احتشام مسئول کمیته فرهنگی فدراسیون اسکی نیز حضور داشتند.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:يكشنبه 10 دي 1396 - 16:18
کد:73897-1396

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.