English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 

  گزارش تصویری
 

مراسم پایان فعالیت پیست اسکی توچال و اختتامیه فصل اسکی 97 - 98


 

  آرشیو  ویدئو
  افتتاح موزه ورزش، المپیک و پارالمپیک  

  آرشیو

  گزارش
 

برنامه‌ریزی پیست اسکی توچال برای نصب دستگاه‌های برف‌ساز


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

انتصاب سرپرست کاروان ایران در بازیهای المپیک زمستانی جوانان 2020


 

  آرشیو 
 
 

گام بلند در توسعه ورزش اسکی / تفاهم نامه همکاری فدراسیون اسکی و مجموعه تفریحی ورزشی توچال


نخستین تفاهم نامه همکاری میان فدراسیون اسکی و مجموعه تفریحی ورزشی بین المللی توچال منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و به نقل از روابط عمومی شرکت تله­ کابین توچال ، با انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک میان مجموعه تفریحی ورزشی بین المللی توچال با فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران، زمینه توسعه ورزش اسکی و گسترش آن برای استفاده عموم مردم و توسعه ورزش های همگانی پیرو منویات مقام معظم رهبری، امکان بهره وری بیش از پیش از پتانسیل های مجموعه تفریحی ورزشی توچال فراهم شد.

سید محمدرضا پرهیزکار مدیر عامل شرکت تله­ کابین توچال هدف از انعقاد این تفاهم نامه را ارائه خدمات مطلوب تر به اسکی بازان و جذب حداکثری ورزشکاران در این مجموعه عنوان و تصریح کرد : ظرفیت های بالقوه پیست اسکی بین المللی توچال ما را بر آن داشت تا با برنامه ریزی صحیح و استفاده از امکانات استاندارد این مجموعه، امسال شاهد حضور بیشتر ورزشکاران ورزش مفرح اسکی باشیم.

وی افزود : با توافق صورت گرفته و انعقاد تفاهم نامه همکاری با فدراسیون اسکی، توسعه ورزش اسکی و گسترش آن در شهر تهران به منظور توسعه ورزش همگانی و بالا بردن سطح مراجعه عموم مردم در راستای استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی در دستور کار قرار گرفته است.

پرهیزکار گفت: اعطای میزبانی مسابقات و رویدادهای بین المللی، اعطای میزبانی جشنواره­ های بین المللی World Snow day و Snow Kids به توچال و همچنین اخذ الگوهای ورزش اسکی در حوزه های مدیریت پیست، مدارس اسکی، توریسم ورزشی از مراکز معتبر و پیاده سازی در این مجموعه از جمله بندهای مهم این تفاهم نامه است.

مدیر عامل شرکت تله ­کابین توچال ضمن قدردانی از سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی جهت انعقاد تفاهم نامه همکاری افزود :ارائه خدمات به تیم های ملی و تیم های منتخب فدراسیون اسکی، همکاری جهت فعالیت های آموزشی و دوره های مربیگری،از بندهای مورد توافق گرفته طرفین است.

گفتنی است این تفاهم نامه همکاری، برای اولین بار در کشور است که ظرفیت های بهره وری طرفین به کمک نسل های جدید اسکی بازان و استعدادیابی برای پرورش نیروهای مستعد باهدف قهرمانی و در نهایت سربلندی کشور عزیزمان ایران خواهد شد.

پیست اسکی بین المللی توچال ، مرتفع ترین پیست اسکی طبیعی کشور ، نزدیک ترین پیست بین المللی به پایتخت در منطقه یک تهران و در بزرگراه شهید چمران ( یا شهید مدرس به سمت شمال ) ـ انتهای خیابان ولنجک واقع شده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، همچنین بر اساس تفاهم نامه میان فدراسیون اسکی و مجموعه بین المللی توچال قرار است اسکی بازانی که کارتهای عضویت در فدراسیون اسکی را دارند مشمول استفاده تخفیف از پیست اسکی توچال شوند.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:شنبه 20 آبان 1396 - 17:13
کد:65866-1398

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.