English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

رقابتهای اسکی آلپاین قهرمانی آسیا


 

  آرشیو  ویدئو
  مسابقات لیگ بین المللی اسکی آلپاین - پیست اسکی دربندسر  

  آرشیو

  گزارش
 

بهرام ساوه شمشکی ناظر فدراسیون جهانی اسکی در مسابقات سنژاوه فرانسه


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

داورزنی: با میزبانی های بین المللی می خواهیم امنیت، فرهنگ، شرایط و امکاناتمان را به سایر کشورها نشان دهیم


 

  آرشیو 
 
 

سرپرست تیم اسکی چمن بانوان ایران: دختران ایران در آینده حرف های زیادی برای گفتن دارند


سرپرست تیم اسکی چمن بانوان ایران معتقد است دختران جوان ایران در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

فاطمه مهدویان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون اسکی درباره عملکرد دختران ایران در رقابتهای اسکی چمن قهرمانی جوانان جهان گفت: تیم اسکی چمن جوانان ایران یک فصل است که تشکیل شده و تمرین تیم بسیار کم بوده است. دختران ما نشان دادند که می توانند در آینده حرف هایی زیادی برای گفتن داشته باشند. این تیم تنها 20 روز تمرین کرده بود ولی با این وجود دختران ایران در مسابقاتی در این سطح که بهترین‌های جهان حاضر بودند نشان دادند که می توانند حضور مثبت داشته باشند.

وی ادامه داد: با توجه به این که میزبانی ایران قطعی نشده بود، اردوی چندان منظم و فشرده‌ای نداشتیم. اطمینان دارم پس از برگزاری انتخابات و مشخص شدن رئیس جدید فدراسیون همه چیز نظم و سامان بهتری خواهد داشت.

مهدویان امکاناتی که فدراسیون در اختیار بانوان اسکی باز قرارداده را خوب و مطلوب توصیف کرد و گفت: مشکلی از بابت امکانات نداشتیم و فدراسیون شرایط خوبی را برای ما فراهم کرد تنها مسأله فرصت کم برای تمرین بود که این مسأله در آینده حل خواهد شد و در مسابقات بعدی عملکرد بهتری خواهیم داشت.

وی درباره ترکیب تیم بانوان گفت: سه اسکی باز بومی داریم که شرایط بهتری برای تمرین کردن دارند و یک ورزشکار ما نیز از استان کردستان بود که مصدوم شد. بچه‌ها سن و سال کمی دارند و باید تجربه بیشتری کسب کنند، اما با حضور در این مسابقات نشان دادند که می‌توانند در صحنه حضور داشته باشند.

سرپرست تیم بانوان درباره میزبانی ایران نیز گفت: تمام تیم‌ها از شرایط خوب میزبانی و امکانات رضایت داشتند. میزبانی ایران در سطح خوبی بود و فدراسیون نشان داد که می تواند سازمان‌دهی خوبی برای برگزاری رویدادهای بزرگ داشته باشد.

وی در پایان درباره برنامه‌های آتی گفت: به دلیل تمرین 20 روزه پیش از مسابقات ملی پوشان استراحت خواهند کرد و پس از آن تمرین پیگیری می شود.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:پنجشنبه 7 مرداد 1395 - 12:04
کد:6423-1397

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.