English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

هرگز از رحمت خداوند نا امید نشوید

 

   گزارش تصویری
 

نخستین دوره رقابتهای بین المللی رول اسکی


 

  آرشیو  ویدئو
  حرکت مشعل المپیک زمستانی همچنان ادامه دارد  

  آرشیو

  گزارش
 

المپیک زمستانی 2018 در انتظار ثبت یک رکورد جدید


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

گام بلند در توسعه ورزش اسکی / تفاهم نامه همکاری فدراسیون اسکی و مجموعه تفریحی ورزشی توچال


 

  آرشیو 
 
 

رضایت قهرمان اهل جمهوری چک از میزبانی
بارتک: میزبانی ایران در کلاس جهانی است


دارنده مدال طلای اسکی چمن جوانان جهان با تمجید از میزبانی ایران، برگزاری رقابت ها را در کلاس جهانی و در حد کشورهای برجسته اروپایی توصیف کرد.

مارتین بارتک در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون اسکی پس از کسب مدال طلای سوپر کمباین در روز نخست رقابت ها گفت: خیلی خوشحالم که اول شدم. پیش از آغاز مسابقه امید داشتم که اول بشوم اما بین امیدواری و واقعیت تفاوت زیادی وجود دارد و خوشحالم که توانستم به مدال طلا دست پیدا کنم.

وی درباره سطح کیفی رقابت ها نیز گفت: این تورنمنت در سطح بالایی برگزار می شود و رقابت واقعا نزدیک است. خوشحالم که روز اول خوب کار کردم و توانستم رکورد خوبی بر جای بگذارم.

اسکی باز اتریشی درباره عملکردش در دو مانش روز نخست گفت: فکر می کنم در مانش اول خیلی بهتر کار کردم. در بخش دوم رقابت نزدیک تر بود اما در مجموع توانستم زمان بهتری به ثبت برسانم.

بارتک درباره رقابت های روزهای آتی نیز گفت: امیدوارم باز هم بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم و رکوردهای خوبی به ثبت برسانم. واقعا هیچ پیش بینی نمی شود کرد اما امیدوارم باز هم به مدال دست پیدا کنم.

او درباره میزبانی ایران نیز گفت: برگزاری رقابت ها در کلاس جهانی است. واقعا از نظر امکانات و شرایط میزبانی وضعیت خوبی دیدم و به نظرم چیزی کم از میزبانی کشورهای شاخص اروپا نداشت.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:سه شنبه 5 مرداد 1395 - 19:58
کد:6411-1396

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.