English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

رقابتهای اسکی آلپاین قهرمانی آسیا


 

  آرشیو  ویدئو
  مسابقات لیگ بین المللی اسکی آلپاین - پیست اسکی دربندسر  

  آرشیو

  گزارش
 

بهرام ساوه شمشکی ناظر فدراسیون جهانی اسکی در مسابقات سنژاوه فرانسه


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

داورزنی: با میزبانی های بین المللی می خواهیم امنیت، فرهنگ، شرایط و امکاناتمان را به سایر کشورها نشان دهیم


 

  آرشیو 
 
 

بازدید استان‌دار البرز از مجموعه دیزین / ابراز رضایت طهایی از بهسازی و تجهیز بزرگترین پیست ایران


استان‌دار البرز ضمن بازدید از آخرین شرایط پیست اسکی دیزین برای میزبانی از رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان از شرایط بهسازی و البته تجهیز امکانات مجموعه بین‌المللی دیزین ابراز رضایت کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، استان‌دار البرز در بازدید از پیست اسکی دیزین علاوه بر قرار گرفتن در جریان آخرین موارد در نظر گرفته شده برای بهسازی تجهیزات این پیست در جریان آخرین برنامه‌های ایران برای میزبانی از رقابت‌های اسکی روی چمن قهرمانی جهان قرار گرفت.

در این بازدید که به دعوت حمیدرضا تفته سرپرست نایب رئیسی فدراسیون اسکی صورت گرفت، سید حمید طهایی استان‌دار البرز با ابراز امیدواری از برگزاری هرچه باشکوه‌تر رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان، گفت: خوشبختانه شرایط خوبی برای میزبانی از رقابت‌های قهرمانی جهان وجود دارد و تلاش‌های صورت گرفته از سوی پیست اسکی دیزین و البته فدراسیون اسکی برای میزبانی از این رقابت‌های قابل ستودن است.

وی همچنین در این بازدید از روند بهسازی تجهیزات و امکانات مجموعه بین‌المللی دیزین برای فصل آتی اسکی ابراز رضایت کرد و گفت: پیست اسکی دیزین به عنوان بزرگترین پیست ایران همه ساله در فصل اسکی پذیرای شمار زیادی از علاقه‌مندان به رشته اسکی است و خوشبختانه تلاش‌های خوبی از سوی مدیریت مجموعه دیزین برای نوسازی و البته بهسازی تجهیزات و امکانات مجموعه صورت گرفته و استانداردهای لازم نیز در این میان در نظر گرفته شده و است و امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

او افزود: پیست اسکی دیزین به عنوان قطب اسکی ایران پتانسیل بسیار بالایی برای جذب توریسم ورزشی دارد و باید این نکته مود نظر مدیریت مجموعه قرار بگیرد که البته در طی‌ سالهای اخیر در مورد اقدامات خوبی از سوی مدیریت و بهره‌بردار مجموعه بین‌المللی دیزین صورت گرفته است.

اختصاص اعتبار 70 میلیارد ریالی جهت باز سازی و بهسازی تجهیزات منطقه و اختصاص 120 ریالی برای تعریض، ایمن سازی و بازگشایی جاده شمشک به دیزین محدوده پارکینگ بالا تا هتل دیزین در فصل زمستان به عنوان یک مسیر مهم برای دسترسی به پیست اسکی دیزین، جزو مهم‌ترین موارد مطرح شده در این بازدید بود که مورد توجه و پیگیری استان‌دار البرز قرار گرفت.

همچنین عبدالرضا آژیر مدیر مجموعه بین المللی دیزین ضمن خوش آمد گویی به استان‌دار البرز و هایت همراه در این بازدید در مورد آخرین شرایط بزرگترین پیست خاورمیانه اظهار کرد:خوشبختانه با پیگیری مدیرعامل شرکت رایکا توسعه کیش به عنوان بهره‌بردار منطقه و با دستور مدیریت شرکت توسعه و نگهداری از اماکن ورزشی اعتبارات خوبی برای بازسازی و بهسازی تجهیزات منطقه در نظر گرفته است.

امیر عفراتی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز نیز در این بازدید از آخرین روند و شرایط آماده سازی پیست اسکی دیزین برای میزبانی از رقابتهای قهرمنی جوانان جهان گزارشی را به استان دار ارائه کرد.
انتهای پیام
تاريخ  ارسال:چهارشنبه 30 تير 1395 - 23:11
کد:6387-1397

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.