English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

هرگز از رحمت خداوند نا امید نشوید

 

   گزارش تصویری
 

نخستین دوره رقابتهای بین المللی رول اسکی


 

  آرشیو  ویدئو
  گزارش تمرینات اسکی بازان ایران در هینترتوکس اتریش از شبکه ورزش سیما  

  آرشیو

  گزارش
 

اعزام ملی پوشان اسکی آلپاین مردان ایران به اتریش / برگزاری تمرینات در کنار برترین اسکی بازان جهان


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

برگزاری سمینار استعدادیابی فدراسیون اسکی با حضور مسئولین وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون اسکی


 

  آرشیو 
 
 

برگزاری نشست پیشکسوتان و مربیان اسکی همدان با رئیس فدراسیون


نشست مربیان و پیشکسوتان اسکی استان همدان با رئیس فدراسیون اسکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، سید عبدی افتخاری ریاست فدراسیون در نشستی با حضور پیشکسوتان و مربیان اسکی استان همدان شرکت کرد و درباره آخرین شرایط اسکی استان بحث و تبادل نظر نمود.

رئیس فدراسیون اسکی در این نشست ضمن اشاره به ظرفیت رشته اسکی در استان همدان، گفت: لزوم همدلی و همراهی هرچه بیشتر خانواده اسکی در استان همدان برای توسعه ورزش اسکی بیش از پیش احساس می‌شود.

وی همچنین از حضور مربیان اسکی طراز اول ایران در استان همدان برای آموزش و استعدادیابی خبر داد و گفت: باید تلاش نمود تا استان همدان از رقابتهای اسکی در سطوح مختلف میزبانی کند.

در این نشست بر لزوم رسیدگی هرچه بیشتر به پیست اسکی تاریک دره و مجهز نمودن بیشتر این پیست تاکید شد.

رئیس فدراسیون اسکی همچنین در حاشیه سفر خود به استان همدان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: خوشبختانه فصل پرباری را در اسکی کشور شاهد بودیم و پس از اینکه برگزاری رقابت ها با افت مواجه شده بود، توانستیم رقابت های داخلی را به نحو مطلوبی برگزار کنیم و اعزام های بین المللی را نیز داشته باشیم.

وی افزود: همچنین 18 دوره آموزشی - تخصصی را در رشته اسکی برگزار کردیم تا سطح دانش اسکی بازان و مربیان اسکی نیز در حد نیاز ارتقا یابد.

وی با اشاره به آماده سازی تیم های اسکی مردان و زنان کشورمان برای حضور قدرتمند در بازی های المپیک زمستانی 2018 گفت: تیم ملی اسکی آلپاین بانوان کشور اردوی تمرینی یک ماهه را در یخچال کمپ هینترتوکس در کشور اتریش برگزار کردند. همچنین تیم‌ ‌ملی اسکی آلپاین مردان کشورمان نیز با هدایت علیداد ساوه شمشکی جهت برگزاری اردوی 25 روزه عازم هینترتوکس اتریش شده است.

افتخاری خاطرنشان کرد: هدف ما از برپایی این اردوها کسب بهترین نتایج در بازیهای المپیک زمستانی 2018 است.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:جمعه 28 مهر 1396 - 17:22
کد:61857-1396

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.