English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

هرگز از رحمت خداوند نا امید نشوید

 

   گزارش تصویری
 

نخستین دوره رقابتهای بین المللی رول اسکی


 

  آرشیو  ویدئو
  گزارش تمرینات اسکی بازان ایران در هینترتوکس اتریش از شبکه ورزش سیما  

  آرشیو

  گزارش
 

اعزام ملی پوشان اسکی آلپاین مردان ایران به اتریش / برگزاری تمرینات در کنار برترین اسکی بازان جهان


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

برگزاری سمینار استعدادیابی فدراسیون اسکی با حضور مسئولین وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون اسکی


 

  آرشیو 
 
 

سفر رئیس فدراسیون اسکی به استان همدان / شرکت در نشست روسای فدراسیون‌ها با وزیر ورزش و جوانان


رئیس فدراسیون اسکی به استان همدان سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، سید عبدی افتخاری ریاست فدراسیون برای حضور در نشست روسای فدراسیون‌های ورزشی راهی استان همدان شد.

در این سفر یک روزه رئیس فدراسیون اسکی علاوه بر حضور در نشست روسای فدراسیون‌های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان، رئیس کمیته ملی المپیک، نمایندگان استان و استاندار، در جلسه‌ای با پیشکسوتان و مربیان اسکی استان همدان نیز حضور پیدا کرد.

در این نشست دکتر مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ظرفیت های استان همدان در امکانات ورزشی را بسیار بالا دانست و گفت: همانطور که پیش از این اشاره شد، باید در راستای سیاستی که طی آن مقرر شده مسابقات و رویدادهای بین المللی ورزشی را از تهران به سمت شهرستان ها بکشانیم و از ظرفیت های استان همدان نیز در این راستا استفاده کنیم.

وی در ادامه ضمن تبریک فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ابراز امیدواری از تندرستی و فعالیت بدنی همه هموطنان در همه زمان ها گفت: امروز برای این که بتوانیم اوقات فراغت هموطنانمان را پر کنیم هیچ ابزاری بهتر از ورزش نداریم. سرمایه گذاری در بخش ورزش، سرمایه گذاری در سلامت جامعه است.

همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان نیز در این نشست گفت: 26 طرح ورزشی به ارزش 250 میلیارد ریال در چهار سال گذشته در این استان بهره برداری شده است.

رسول منعم در نشست شورای اداری استان همدان که با حضور وزیر ورزش و جوانان و روسای فدراسیون های ورزشی برگزار شد، اظهار کرد: در سال جاری با برنامه ریزی مناسب وزارت ورزش و تصویب قانون بودجه سال 96 و برنامه ششم توسعه ششم ، از مجموع 64 طرح ناتمام 21 طرح بهره برداری شد.

وی بیان کرد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و واگذاری طرح ها به بخش خصوصی، سه طرح خصوصی با سرمایه گذاری 27 میلیارد ریال واگذار شد . همدان در چهار سال گذشته در شاخص های قهرمانی رتبه های بالایی را کسب کرده است.

منعم افزود: 571 رقابت ملی و 10 رویداد بین المللی در استان همدان برگزار شده است و 2 هزار و 356 نفر از ورزشکاران استان همدان در چهار سال گذشته به اردوها تیم ملی دعوت شدند.

در این نشست محمدناصر نیک‌بخت استاندار همدان با بیان اینکه در دولت یازدهم ۹۰ هزار متر مربع به زیرساخت‌های ورزشی همدان اضافه شد، تصریح کرد: سرانه ورزشی همدان از ۶۲ صدم مترمربع به ۷۱ سانتیمتر رسیده است که اگر ۲۱ پروژه ورزشی به بهره‌برداری برسد، می‌توانیم به ۸۲ درصد برسانیم.

وی افزود: کمتر سابقه داشته که وزیری با همه معاونان خود به یک استان سفر کند. دکتر سلطانی فر به معنای واقعی از سربازی به سرداری رسیده است.


همچنین کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک در جلسه مشترک روسای فدراسیونها با وزیر ورزش و جوانان در همدان گفت: باید از ظرفیت های بالای ورزشی این استان بیش از این استفاده کنیم و برگزاری این گونه نشست ها باعث ایجاد همدلی در سراسر کشور می شود.

هاشمی با بیان اینکه در تاریخ 70 ساله حضور ایران در المپیک ورزشکاران استان همدان دو مدال المپیکی و صدها مدال آسیایی داشتند گفت: این قول را می دهیم که با هماهنگی بیشتر با استاندار از پتانسیل بالای استان استفاده کنیم و ظرفیت های بالای ورزشی همدان روز به روز با کمک همه روسای فدراسیون ها تقویت شود.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:جمعه 28 مهر 1396 - 17:22
کد:61855-1396

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.