English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

هرگز از رحمت خداوند نا امید نشوید

 

   گزارش تصویری
 

نخستین دوره رقابتهای بین المللی رول اسکی


 

  آرشیو  ویدئو
  حرکت مشعل المپیک زمستانی همچنان ادامه دارد  

  آرشیو

  گزارش
 

المپیک زمستانی 2018 در انتظار ثبت یک رکورد جدید


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

گام بلند در توسعه ورزش اسکی / تفاهم نامه همکاری فدراسیون اسکی و مجموعه تفریحی ورزشی توچال


 

  آرشیو 
 
 

سفر رئیس فدراسیون اسکی به استان آذربایجان شرقی / حضور در مجمع عمومی و بازدید از پیست اسکی پیام


رئیس فدراسیون اسکی به استان آذربایجان شرقی سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، مجمع عمومی هیات اسکی استان آذربایجان شرقی با حضور سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون برگزار شد و در آن عملکرد این هیات مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

در این نشست صمد صور رئیس هیات اسکی استان آذربایجان شرقی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در یک سال اخیر، برنامه‌های خود برای فصل اسکی پیش رو را نیز تشریح کرد.

سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی نیز در این نشست بر لزوم همدلی و همراهی هرچه بیشتر علاقه‌مندان و دست اندرکاران اسکی استان آذربایجان شرقی، به ظرفیت‌های اسکی این استان اشاره کرد و از آن به عنوان یکی از قطب‌های اسکی ایران نام برد.

همچنین رئیس فدراسیون اسکی در نشستی که با اعضای شورای شهر و فرماندار شهرستان مرند داشت، به نقش بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری در رشته اسکی اشاره کرد و گفت: پیست اسکی پیام ظرفیت خوبی بری توسعه دارد و باید تلاش کرد تا موانع و مشکلات موجود از سر راه توسعه این پیست برداشته شود.

رئیس فدراسیون اسکی در بخش دیگری از سفر خود به استان آذربایجان شرقی در بازدید از مجموعه‌ پیست اسکی پیام مرند از میزبانی این پیست برای مسابقات اسکی در آینده ای نزدیک خبر داد.

علی یحیوی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرند نیز ضمن ارائه توضیحاتی در مورد مجموعه پیست اسکی پیام مرند بر آمادگی این مجموعه برای میزبانی از مسابقات تاکید کرد و گفت: مجموعه پیست اسکی پیام مرند با شرایط خوبی که دارد می‌تواند میزبان بسیار مناسبی برای علاقه مندان به ورزش اسکی باشد.

یحیوی افزود: خوشبختانه مجموعه پیست اسکی پیام مرند امکانات خوبی برای رشته اسکی دارد و به دنبال آن هستیم تا این مجموعه را به شکل گسترده‌تر برای علاقه‌مندان به رشته اسکی تجهیز کنیم.

در این سفر مهدی حیدری نایب رئیس فدراسیون اسکی نیز حضور داشت.
انتهای پیام
تاريخ  ارسال:چهارشنبه 12 مهر 1396 - 16:12
کد:57852-1396

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.