English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

همایش روسا، سرپرستان و نمایندگان هیات های اسکی کشور


 

  آرشیو  ویدئو
  مسابقات لیگ بین المللی اسکی آلپاین - پیست اسکی دربندسر  

  آرشیو

  گزارش
 

آغاز تمدید کارتهای مربیگری فصل اسکی 97


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

اجلاس پاییزه فدراسیون بین‌المللی اسکی / ایران میزبان جام جهانی و فینال کاپ جوانان اسکی روی چمن در سال 2019


 

  آرشیو 
 
 

برگزاری مجمع هیات اسکی استان تهران


مجمع عمومی هیات اسکی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، مجمع عمومی هیات اسکی استان تهران با حضور سید عبدی افتخاری ریاست فدراسیون و رضا گلمحمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.

سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی در این مجمع اظهار کرد: از بخش خصوصی برای حضور در ورزش اسكی كشور دعوت می کنیم. بدون شک سرمایه گذاری در این رشته یک سرمایه گذاری مطمئن و اثرگذار است.

وی افزود: اولويت اول برنامه های اسكی ایران بر روی استعدادیابی و توجه به رده های سنی پایه متمرکز شده است.

رئیس فدراسیون اسکی همچنین از بزرگان ورزش اسكی ایران دعوت کرد تا در کنار فدراسیون حضور داشته باشند.

او در پایان خاطر نشان کرد: تربيت و اخلاق مداری ركن اساسی در ورزش اسكی كشور باید باشد.


عناوین کل اخبار
تاریخ خبر: 08/06/1396 ساعت: 16:19
رئیس فدراسیون:اسکی کشورنیازمند ورود بخش خصوصی است
تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون اسکی ورود و سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورزش مهیج اسکی را لازمه پیشرفت این ورزش عنوان کرد.

سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون با بیان اینکه ورود بخش خصوصی می تواند به توسعه ورزشی، توریسم و گردشگری اسکی کمک شایانی کند، افزود: در این مسیر هیات های اسکی استانهای البرز و تهران به عنوان بازوان توانمند این فدراسیون و نقش تاثیرگذاری در جذب بخش خصوصی دارند.

وی به تاسیس مدارس و باشگاه های نوپای اسکی با کمک بخش خصوصی اشاره و تاکید کرد: آیین نامه مدارس و باشگاههای اسکی از یازدهم شهریور ماه به تمامی هیات های استانی ابلاغ خواهد شد.

رئیس فدراسیون اسکی با اشاره به اینکه این آیین نامه پس از سالها در کمیسیون ماده 5 وزارت ورزش و جوانان تصویب شده است، ادامه داد: با وجود این آیین نامه مدارس اسکی به صورت مجزا و با نظارت هیات های ورزشی در هر پیست به فعالیت می پردازند.

افتخاری از اجرای طرح استعداد یابی در استانهای فارس و تهران خبر داد و گفت: در این پایگاههای استعداد یابی ورزشکاران 9 تا 12 سال دختر و پسر آموزش های حرفه ای اسکی را فرا می گیرند.

وی با اشاره به اینکه تربیت نوآموزان،اخلاق مداری و هدفگذاری برای آینده 3 اصل مهم برای توسعه ورزش اسکی است، ادامه داد: در این راستا هدف گذاری فدراسیون کشف بیش از هزاراستعداد در استان تهران است.

رضا گلمحمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران نیز در این مجمع با اشاره به اینکه ورزشکاران تهران سرآمد اسکی کشور هستند، گفت: نتایج این ورزشکاران در رقابت های بین المللی گواهی بر این مدعا است.

به گفته وی، استانهای تهران و البرز باید در تصمیم سازی های کلان اسکی کشور سهم پررنگ تری داشته باشند.

گلمحمدی با اشاره به وجود پیست های اسکی دربندسر، آبعلی، شمشک و دیزین در تهران خاطرنشان کرد: با حمایت بخش خصوصی می توان استعداد های بالقوه استان تهران را به فعل تبدیل کرد.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:چهارشنبه 8 شهريور 1396 - 12:15
کد:49850-1397

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.