English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

رقابت‌های لیگ اسکی ایران در رشته‌های آلپاین، صحرانوردی، اسنوبرد


 

  آرشیو  ویدئو
  فصل پر هیجان مسابقات اسکی  

  آرشیو

  گزارش
 

گزارش برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان اسکی ایران


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

مشروح نشست خبری رئیس فدراسیون اسکی با اصحاب رسانه


 

  آرشیو 
 
 

برگزاری نشست کمیته پزشکی / تقدیر از اعضا همزمان با روز پزشک


همزمان با روز پزشک، نشست کمیته پزشکی فدراسیون اسکی با تقدیر از اعضای این کمیته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی با تبریک روز پزشک به اعضای کمیته پزشکی فدراسیون اسکی، خاطرنشان کرد: پزشکان و اعضای کادر بهداشت و درمان همواره جزو اقشار مورد احترام در جامعه ایران به شمار می‌روند و زحمات و تلاش‌های این عزیزان همیشه در یادها می‌ماند.

رئیس فدراسیون اسکی در ادامه این نشست افزود: اعضای کمیته پزشکی فدراسیون نیز جزو عزیزان پرتلاش حوزه پزشکی هستند و از ظرفیت این عزیزان در طول فصل اسکی و دیگر ایام سال بهره خواهیم برد.

او با اشاره به تلاش کادر پزشکی و درمان در مسابقات اسکی خاطر نشان کرد: حضور کادر پزشکی در مسابقات همواره سبب دلگرمی خواهد بود و در طول فصل اسکی پیش رو نیز در مسابقات مختلف شاهد این حضور خواهیم بود تا مصدومیت‌های احتمالی بلافاصله مورد درمان قرار گیرد.

دکتر سهیل رنجبر رئیس کمیته پزشکی فدراسیون اسکی نیز در این نشست از حمایت‌های رئیس فدراسیون اسکی قدردانی کرد و گفت: از زحمات و تلاش‌های جناب آقای افتخاری تشکر و قدردانی می‌کنیم. ایشان همواره نگاهی ویژه به کمیته پزشکی داشته‌اند و نسبت به اهمیت این حوزه تاکید دارند.

وی افزود: ما نیز به عنوان کمیته پزشکی فدراسیون تمامی تلاش خود را به کار خواهیم بست تا در فصل اسکی پیش رو بتوانیم بهترین خدمات را به اسکی بازان ایران در مسابقات بدهیم.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:چهارشنبه 1 شهريور 1396 - 17:28
کد:47847-1397

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.