English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 
  گزارش تصویری
 

مسابقات لیگ بین المللی فری استایل


 

  آرشیو  ویدئو
  برگزاری مجمع سالیانه عمومی فدراسیون اسکی  

  آرشیو

  گزارش
 

انتصاب سه عضو جدید هیات رئیسه فدراسیون اسکی


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

انتخاب مدیر فنی تیم‌های ملی اسکی پایه ایران


 

  آرشیو 
 
 

برگزاری مجمع هیات اسکی استان اردبیل
دیدار رئیس فدراسیون اسکی با مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل / بازدید از تمرینات اسکی‌بازان روی چمن


رئیس فدراسیون اسکی با سفر به استان اردبیل ضمن دیدار با مدیران و مسئولین ارشد ورزش این استان، از تمرینات اسکی‌بازان روی چمن این استان نیز بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی روز سه‌شنبه 24 مردادماه ضمن دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل از تمرینات اسکی بازان روی چمن این استان نیز بازدید به عمل آورد.

در نشست سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی با دکتر ابتهاج مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل و علی خرم‌دوست رئیس هئیت استان، پیرامون شرایط اسکی و پیستهای استان اردبیل بحث و تبادل نظر شد.

در این نشست به ظرفیت‌های اسکی استان اردبیل اشاره شد و تصمیماتی نیز نسبت به توسعه ورزش اسکی در این استان گرفته شد.

همچنین مجمع سالانه هیئت اسکی استان اردبیل با حضور سیدعبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی، ایوب بهتاج مدیرکل ورزش وجوانان اردبیل و با اعضای هیئت اسکی استان در محل سالن کنفرانس رضازاده استان اردبیل برگزارشد.

رئیس فدراسیون اسکی دراین مجمع گفت:استان اردبیل با وجود شرایط آب و هوایی و شرایط جغرافیایی،استعدادهای بالقوه و همچنین پیست آلوارس می تواند از قطبهای خوب اسکی کشور باشد.

افتخاری افزود: بزرگترین طرح فدراسیون و مهمترین آن استعداد یابی برای سنین 9 تا 13 سال است که برای استانهای مستعد و در فصل مورد نظر مربیان مقیم برای استانها خواهیم فرستاد.

رئیس فدراسیون خاطر نشان کرد: با همکاری اداره آموزش و پرورش در استانها مربیانی از طرف فدراسیون به این استان خواهیم فرستاد تا زمینه رشد دانش آموزان را شناسایی و در جهت آن اقدام کند.

افتخاری اضافه کرد: برای پیشرفت ورزش در هر رشته ای باید منیت ها را کنار گذاشته و همه دست به دست هم و در کنار هم باید برای پیشرفت ورزش کمک کنیم.

همچنین رئیس فدراسیون اسکی و مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با حضور در پیست فندوق لو در جریان تمرینات اسکی بازان روی چمن این استان قرار گرفتند.

در این بازدید رئیس فدراسیون اسکی اظهار کرد: برای تجهیز پیست اسکی روی چمن فندقلو نمین و پیست اسکی روی برف آلوارس سرعین دستوراتی اتخاذ خواهیم کرد تا بتوانیم این استان را برای مسابقات کشوری و بین المللی آماده کنیم.
انتهای پیام

تاريخ  ارسال:سه شنبه 24 مرداد 1396 - 16:15
کد:44843-1397

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.