English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

رقابتهای اسکی آلپاین قهرمانی آسیا


 

  آرشیو  ویدئو
  مسابقات لیگ بین المللی اسکی آلپاین - پیست اسکی دربندسر  

  آرشیو

  گزارش
 

بهرام ساوه شمشکی ناظر فدراسیون جهانی اسکی در مسابقات سنژاوه فرانسه


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

داورزنی: با میزبانی های بین المللی می خواهیم امنیت، فرهنگ، شرایط و امکاناتمان را به سایر کشورها نشان دهیم


 

  آرشیو 
 
 

رقابت‌های اسکی چمن قهرمانی جوانان جهان / همکاری همه‌جانبه اداره ورزش و جوانان استان البرز با فدراسیون در میزبانی ایران


اداره ورزش و جوانان استان البرز نسبت به همکاری همه‌جانبه با فدراسیون اسکی برای میزبانی از رقابت‌های اسکی چمن قهرمانی جوانان جهان قول مساعد داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، احمد سعادت مند سرپرست فدراسیون و امیر عفراتی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز با حضور در پیست دیزین در جریان آخرین امور انجام شده برای میزبانی ایران از رقابت‌های اسکی روی چمن قهرمانی جوانان جهان قرار گرفتند.

در این بازدید سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز با اشاره به همکاری همه‌جانبه برای میزبانی رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان، گفت: با توجه به میزبانی پیست دیزین از رقابت‌های قهرمانی جهان و اینکه این مسابقات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، تمام توان خود به عنوان اداره کل ورزش و جوانان استان به کار می‌بندیم تا به نمایندگی از ایران عزیز بهترین میزبانی را داشته باشیم.

عفراتی افزود: برای آنکه همه چیز در مسیر میزبانی هرچه باشکوه‌تر ایران و استان البرز از مسابقات قهرمانی جهان هموار باشد تمامی دستگاه‌های اجرایی که می‌توانند در این زمینه ما را یاری‌ کنند وارد میدان خواهند شد و نهایت همکاری خود را برای فراهم آوردن بهترین شرایط به کار خواهند بست.

همچنین سرپرست فدراسیون اسکی نیز ضمن قدردانی از حمایت‌های استان البرز در مسیر میزبانی‌ ایران از رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان، گفت: خوشبختانه شرایط پیست دیزین برای میزبانی از رقابت‌ها آماده است و از مدت‌ها پیش تدابیر لازم برای میزبانی از رقابت‌های قهرمانی جوانان جهانی اندیشیده شده بود و خوشحالم که در این مسیر همه دست به دست هم داده‌اند تا بهترین میزبانی را داشته باشیم.

سعادت مند خاطر نشان کرد: در این مسابقات استان البرز با حمایت‌ها و پشتیبانی‌های خود به مانند همیشه کمک خواهد کرد که میزبانی رقابت‌های پیش رو به بهترین شکل ممکن انجام شود. خوشبختانه آقای عفراتی نیز در این مسیر به خوبی ما را حمایت خواهند کرد و مطمئنا این حمایت‌ها می‌تواند کمک بسیار بزرگی به ما باشد.

او با بیان اینکه میزبانی رقابت‌های قهرمان جهان یک مساله ملی است، گفت: میزبانی رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان که یک رویداد طراز اول در رشته اسکی به شمار می‌رود از بعد ملی‌ دارای اهمیت بسیار زیادی است و به همین خاطر به حضور تمامی نهادها و دستگاه‌های مرتبط نیاز داریم.

در این بازدید شماری از مسئولان ورزش و جوانان استان البرز، مسئولین برگزاری رقابت‌ها، مسئولین پیست دیزین و همچنین مسئولان فدراسیون اسکی حضور داشتند.انتهای پیام

تاريخ  ارسال:سه شنبه 22 تير 1395 - 01:09
کد:4378-1397

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.