English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

مجمع عمومی فدراسیون اسکی


 

  آرشیو  ویدئو
  مسابقات لیگ بین المللی اسکی آلپاین - پیست اسکی دربندسر  

  آرشیو

  گزارش
 

اسامی نهایی هفت کشور داوطلب میزبانی بازی‌های المپیک زمستانی 2026


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

برگزاری رقابت‌های لیگ بین‌المللی اسنوبرد با حضور قهرمانان برجسته جهان


 

  آرشیو 
 
 

سرمربی تیم ملی اسکی چمن ایران: ملی‌پوشان تمرینات پرفشاری را سپری می‌کنند


سرمربی تیم ملی اسکی روی چمن می‌گوید ملی‌پوشان ایران تمرینات پرفشاری را برای کسب بهترین نتایج سپری می‌کنند.

سید جواد صید در گفت‌‌وگو با روابط عمومی فدراسیون اسکی در مورد آخرین شرایط ملی‌پوشان اسکی روی چمن ایران اظهار کرد: پس از برگزاری یک دوره اردوی آماده‌سازی در پیست فندق‌لوی اردبیل ارزیابی نسبتا مناسبی از ملی‌پوشان بدست آوردیم و از نظر فنی نیز به شرایط خوبی دست پیدا کردیم.

او افزود: اردوی دوم ملی‌پوشان نیز چند روزی است که در پیست دیزین آغاز شده و سبب ارتقای شرایط اسکی‌بازان شده است. مطمئنا هرچه در اردوهای بیشتری حضور پیدا کنیم به شرایط مطلوب‌تری از نظر آمادگی دست پیدا می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی اسکی روی چمن ایران به برگزاری هم‌زمان اردوی تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان نیز اشاره کرد و گفت: برگزاری هم‌زمان اردوی ملی‌پشوشان جوانان و بزرگسالان سبب می‌شود تا از فنی اسکی‌بازان جوان هماهنگی خوبی را با اسکی‌بازان باتجربه پیدا کنند.

صید که سرپرستی تیم‌های ملی اسکی روی چمن را نیز بر عهده دارد، در مورد شرایط تیم ملی جوانان اظهار کرد: متاسفانه تیم ملی اسکی روی چمن جوانان ایران در طول دوسال گذشته رها شده بود و به نوعی می‌توان گفت در فدراسیون گذشته تیم ملی اسکی چمن جوانان نداشتیم و همین هم سبب شد تا جوانان ایران چندسالی عقب بیفتند.

او خاطر نشان کرد: خوشبختانه در این دوره از فعالیت فدراسیون اسکی توجه خوبی به تیم ملی جوانان شد و تلاش من هم این است که بتوانم شرایط مطلوبی را برای این ملی‌پوشان فراهم آورم.

او با بیان اینکه در کوتاه‌دت نباید از ملی‌پوشان انتظار معجزه داشت، گفت: من کم‌تر از سه ماه است که مجددا فعالیت خود را در تیم‌های ملی آغاز کرده‌ام و با توجه به شرایط که در سال گذشته داشتیم نباید انتظار مدال را با فقط سه ماه تمرین داشت. البته ما تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم تا بازهم بتوانیم برای اسکی روی چمن ایران مدال کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی اسکی روی چمن در پایان خاطر نشان کرد: ملی‌پوشان ایران تمرینات پرفشاری را این روزها سپری می‌کنند و مطمئن باشید تمام تلاش آنها برای کسب بهترین نتیجه در رقابت‌های پیش رو است.

تاريخ  ارسال:پنجشنبه 10 تير 1395 - 15:52
کد:4364-1397

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.