English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

رقابتهای اسکی آلپاین قهرمانی آسیا


 

  آرشیو  ویدئو
  مسابقات لیگ بین المللی اسکی آلپاین - پیست اسکی دربندسر  

  آرشیو

  گزارش
 

بهرام ساوه شمشکی ناظر فدراسیون جهانی اسکی در مسابقات سنژاوه فرانسه


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

داورزنی: با میزبانی های بین المللی می خواهیم امنیت، فرهنگ، شرایط و امکاناتمان را به سایر کشورها نشان دهیم


 

  آرشیو 
 
 

مذاکره نمایندگان ایران برای توسعه رول اسکی در ایران/ اعلام آمادگی ایران برای میزبانی از رقابت‌های بین‌المللی


توسعه رشته رول اسکی یکی از مواردی است که نمایندگان ایران در کنگره جهانی اسکی مطرح کردند و به زودی قرار است کمک‌هایی از سوی کمیته جهانی این رشته به ایران داده شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، نمایندگان ایران در کنگره جهانی اسکی در مکزیک آخرین شرایط گسترش رشته رول اسکی در ایران را شرح دادند و رئیس کمیته رول اسکی فدراسیون جهانی نیز خبر از کمک و مساعدت بیشتر به این رشته ورزشی در ایران داد.

در این نشست رئیس کمیته جهانی رول اسکی از دادن امکانات برای توسعه این رشته ورزشی در ایران خبر داد و از برگزاری رقابت‌های بین‌المللی این رشته در ایران استقبال کرد.

همچنین بر اساس تصمیمات گرفته مقرر شد تا ورزشکاران ایران اردوهای تدارکاتی خود را در کشورهای فعال در رشته رول اسکی برگزار کنند.

با توجه به اینکه می‌توان رشته رول اسکی را در هر منطقه‌ای و بدون برف اجرایی کرد، فدراسیون جهانی برنامه‌ گسترده‌ای برای رشد این رشته ورزشی در کشورهای مختلف در نظر گرفته است.

همچنین طی مذاکراتی که از سوی فدراسیون اسکی ایران و کمیته رول اسکی فدراسیون جهانی صورت گرفته قرار است کمک‌های بیشتر برای توسعه این رشته از سوی فدراسیون جهانی به ایران داده شود.

نمایندگان ایران همچنین از آمادگی خود برای میزبانی از رقابت‌های بین‌المللی رول اسکی در ایران خبر دادند که این امر با استقبال دیگر اعضای کمیته همراه شد.

همچنین به زودی قرار است نماینده‌ای از سوی ایران برای حضور در کمیته رول اسکی فدراسیون جهانی معرفی شود و با مذاکرات صورت گرفته در کنگره جهانی اسکی امکان حضور ایران در کمیته رول اسکی فدراسیون جهانی بسیار بالاست.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، رول اسکی رشته‌ای است که در آن کف اسکی‌های ورزشکاران چرخ‌هایی مانند چرخ اسکیت قرار داده شده و بر روی یک سطح صاف مانند آسفالت انجام می‌شود. شرایط تکنیکی این رشته مشابه اسکی صحرانوردی است. ورزشکاران این رشته می‌توانند رول اسکی را در هر نقطه‌ای انجام دهند و محدودیتی از نظر جغرافیایی و آب و هوایی برای این رشته وجود ندارد.

انتهای پیام

تاريخ  ارسال:يكشنبه 23 خرداد 1395 - 16:23
کد:4342-1397

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.