English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

رقابتهای اسکی آلپاین قهرمانی آسیا


 

  آرشیو  ویدئو
  مسابقات لیگ بین المللی اسکی آلپاین - پیست اسکی دربندسر  

  آرشیو

  گزارش
 

بهرام ساوه شمشکی ناظر فدراسیون جهانی اسکی در مسابقات سنژاوه فرانسه


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

داورزنی: با میزبانی های بین المللی می خواهیم امنیت، فرهنگ، شرایط و امکاناتمان را به سایر کشورها نشان دهیم


 

  آرشیو 
 
 

در دیدار مسئولین فدراسیون اسکی ایران و مکزیک مطرح شد
قدردانی ایران از میزبان کنگره جهانی اسکی / تاکید بر گسترش ارتباطات طرفین


مسئولین فدراسیون اسکی ایران و مکزیک بر گسترش ارتباطات میان دوطرف تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، احمد سعادت مند در دیدار با کارلوس پروندا رئیس فدراسیون اسکی مکزیک از میزبانی کنگره جهانی اسکی و کنگره اسکی آسیا تشکر کرد و خواهان روابز بیشتر دو کشور در عرصه اسکی شد.

در این دیدار سرپرست فدراسیون اسکی با اشاره به اشتراکات فرهنگی ایران و مکزیک، خاطر نشان کرد: دو کشور ایران و مکزیک دارای اشتراکات فرهنگی بسیاری هستند و امیدواریم در عرصه ورزش نیز بتوانیم همکاری‌های خوبی بین طرفین برقرار شود.

او افزود: فدراسیون اسکی ایران و مکزیک می‌توانند تعاملی دوسویه با یکدیگر داشته باشند و در این میان از دانش و تجربیات یکدیگر بهره ببرند. تمایل داریم این ارتباطات به صورت گسترده‌تر دنبال شود.

سعادت مند همچنین از رئیس فدراسیون اسکی برای سفر به ایران دعوت کرد که این دعوت مورد استقبال کارلوس پروندا قرار گرفت.

کارلوس پروندا رئیس فدراسیون اسکی مکزیک نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از میزبانی کنگره جهانی اسکی و کنگره اسکی آسیا، گفت: حضور 900 عضو خانواده بزرگ اسکی از سراسر جهان یک اتفاق بسیار مهم برای ورزش مکزیک به شمار می‌رود و بسیار خوشحالیم که میزبان نمایندگان ایران در این کنگره بودیم.

او افزود: تمام تلاش ما فراهم کردن بهترین شرایط برای برگزاری جلسات مختلف در طول کنگره جهانی مکزیک بود و امیدواریم به این هدف دست پیدا کرده باشیم.

رئیس فدراسیون اسکی مکزیک همچنین با اشاره به علاقه‌مندی خود برای ارتباط با فدراسیون اسکی ایران، گفت: بسیار خوشحال خواهیم شد اگر ارتباطات گسترده‌ای میان فدراسیون اسکی ایران و مکزیک برقرار شود و از این ارتباطات استقبال می‌کنیم.

پروندا در پایان خاطر نشان کرد: ارتباطات دو کشور می‌تواند در عرصه تبادل مربی و حتی برگزار اردوهای مشترک تعریف شود و البته بسیار دوست دارم که اسکی‌بازان کشور برای اسکی کردن به ایران بیایند.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:شنبه 22 خرداد 1395 - 11:02
کد:4336-1397

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.