English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 

  گزارش تصویری
 

پیست اسکی توچال در روزهای گرم تهران


 

  آرشیو  ویدئو
  باید و نبایدهای ورزش کردن در دوران شیوع ویروس کرونا  

  آرشیو

  گزارش
 

استاندار اردبیل خبر داد: احداث سه پیست اسکی در استان اردبیل


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

پیشنهاد ایتالیا برای تعویق یکساله مسابقات قهرمانی جهان اسکی آلپاین


 

  آرشیو 
 
 

درجشنواره خانوادگی ورزش برای همه
دکتر گودرزی از غرفه فدراسیون اسکی و دستگاه برف ساز ساخت ایران بازدید کرد


در جریان جشنواره خانوادگی ورزش برای همه وزیر ورزش و جوانان به همراه تعدادی از معاونین از تولید برف مصنوعی در غرفه فدراسیون بازدید کردند .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی دکتر گودرزی ضمن بازدید از غرفه فدراسیون اسکی در مجموعه ورزشی آزادی در جریان فعالیت فدراسیون ، نمایش تجهیزات اسکی و تولید برف توسط دستگاه برف ساز مصنوعی که می تواند در افزایش زمان اسکی در ایران منجر شود قرار گرفت .

دکتر محمود گودرزی در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از حضور در میان اهل ورزش و خانواده هایشان این جشنواره راحرکتی نمادین دانست که می تواند تاثیرات عمیقی در تغییر نگرش و دیدگاه عموم جامعه به ورزش داشته باشد.
وزیر ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد تا این حرکت ها استمرار یابد و خانواده ها با آن آشتی کنند تا ورزش سلامت محورمردم رااز سستی دور کند و به واسطه آن آسیب های جسمانی واجتماعی کاهش پیدا کند.

غرفه فدراسیون اسکی با حضور مسئولان فدراسیون و با شعار بر بلندای طبیعت، همگام با طبیعت ، همراه با سلامتی و نمایش تجهیزات اسکی ، فیلم آموزشی ، تولید برف توسط دستگاه برف ساز و تعمیر و آماده سازی اسکی به صورت عملی برای توسعه و آشنائی علاقمندان با این رشته ورزشی از 2 شهریور دایر و تا 9 شهریور ماه از ساعت 17 تا 23 در مجموعه ورزشی آزادی ادامه خواهد یافت .تاريخ  ارسال:جمعه 6 شهريور 1394 - 15:56
کد:3854-1399

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.