English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 

  گزارش تصویری
 

نخستین دوره جشنواره پیشکسوتان اسکی ایران


 

  آرشیو  ویدئو
  گزارشی از هفته نخست رقابتهای لیگ صحرانوردی از شبکه ورزش سیما  

  آرشیو

  گزارش
 

برگزاری جشنواره استعدادیابی اسکی استان فارس با حضور رئیس فدراسیون اسکی


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

دهمین سالروز تاریخ سازی در المپیک زمستانی


 

  آرشیو 
 
 

درجشنواره خانوادگی ورزش برای همه
دکتر گودرزی از غرفه فدراسیون اسکی و دستگاه برف ساز ساخت ایران بازدید کرد


در جریان جشنواره خانوادگی ورزش برای همه وزیر ورزش و جوانان به همراه تعدادی از معاونین از تولید برف مصنوعی در غرفه فدراسیون بازدید کردند .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی دکتر گودرزی ضمن بازدید از غرفه فدراسیون اسکی در مجموعه ورزشی آزادی در جریان فعالیت فدراسیون ، نمایش تجهیزات اسکی و تولید برف توسط دستگاه برف ساز مصنوعی که می تواند در افزایش زمان اسکی در ایران منجر شود قرار گرفت .

دکتر محمود گودرزی در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از حضور در میان اهل ورزش و خانواده هایشان این جشنواره راحرکتی نمادین دانست که می تواند تاثیرات عمیقی در تغییر نگرش و دیدگاه عموم جامعه به ورزش داشته باشد.
وزیر ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد تا این حرکت ها استمرار یابد و خانواده ها با آن آشتی کنند تا ورزش سلامت محورمردم رااز سستی دور کند و به واسطه آن آسیب های جسمانی واجتماعی کاهش پیدا کند.

غرفه فدراسیون اسکی با حضور مسئولان فدراسیون و با شعار بر بلندای طبیعت، همگام با طبیعت ، همراه با سلامتی و نمایش تجهیزات اسکی ، فیلم آموزشی ، تولید برف توسط دستگاه برف ساز و تعمیر و آماده سازی اسکی به صورت عملی برای توسعه و آشنائی علاقمندان با این رشته ورزشی از 2 شهریور دایر و تا 9 شهریور ماه از ساعت 17 تا 23 در مجموعه ورزشی آزادی ادامه خواهد یافت .تاريخ  ارسال:جمعه 6 شهريور 1394 - 15:56
کد:3854-1398

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.