English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

رقابت‌های لیگ اسکی ایران در رشته‌های آلپاین، صحرانوردی، اسنوبرد


 

  آرشیو  ویدئو
  فصل پر هیجان مسابقات اسکی  

  آرشیو

  گزارش
 

گزارش برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان اسکی ایران


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

مشروح نشست خبری رئیس فدراسیون اسکی با اصحاب رسانه


 

  آرشیو 
 
 

حضور معاون وزیر ورزش و جوانان در پیست اسکی دربندسر
دکتر سجادی: اسکی در ایران پتانسیل بالایی دارد/ اسکی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد


معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان می گوید رشته ورزشی اسکی در ایران با توجه به پتانسیل خوبی که در اختیار دارد می تواند به جایگاه های بالاتری دست پیدا کند.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی, پیست اسکی دربندسر روز پنجشنبه 16 دی ماه میزبان دکتر سید نصرالله سجادی معاون وزیر ورزش و جوانان بود و در این حضور با اسکی بازان و مربیان حاضر در اردوی آماده سازی تیم‌های ملی دیدار و گفت و گو کرد.

دکتر سجادی با اشاره به دشواری رشته اسکی نسبت به دیگر رشته ها, گفت: رشته اسکی نسبت به برخی از رشته های ورزشی سخت تر است و بخش قهرمانی این رشته از دشواری بیشتری نسبت به دیگر رشته ها برخوردار است.

او افزود: اعتقاد دارم در اسکی و اسنوبرد استعدادهای خوبی داریم و باید بیشتر به این رشته ها توجه شود. جایگاه ما در اسکی بالاتر از این است و با توجه به اینکه علاقه مندان زیادی برای این رشته در ایران داریم قطعا می توانیم به جایگاه های بهتری برسیم.

معاون وزیر ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: در ایران مدت زمان برف کم است و با توجه به قرار گرفتن در منطقه گرم و خشک با برخی مشکلات روبرو می شود اما می توان در بخشهای مختلف کشور چندین ماه را به اسکی کردن پرداخت.

دکتر سجادی با بیان اینکه رشته ورزش اسکی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد, گفت: رشته ورزشی اسکی باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد و فراموش نکنیم هر رشته ای که مورد توجه قرار گرفته پیشرفت کرده است. برای مثال والیبال چندسال کار کرد و به این جایگاه رسید و هر رشته ای می خواد به جایگاه بهتری برسد باید با جدیت کارها را پیش ببرید و تلاش کند.

معاون وزیر ورزش و جوانان افزود: رشته ورزشی اسکی با حضور جناب آقای افتخاری می تواند روند خوبی را طی کند و امیدوارم در مسابقات پیش رو به مدال دست پیدا کند. هر رشته ای که موفق به کسب  مدال شود توجه ها را به خود جلب می کند. ما هم به عنوان وزارت ورزش کمک های خود را برای پیشرفت ورزش اسکی به کار خواهیم بست.


او به در پیش بودن بازیهای آسیایی زمستانی 2017 نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه اسکی بازان ایران بازیهای آسیایی ساپورور 2017 را در پیش دارند تلاش خواهیم کرد که کمک های خوبی را به رشته اسکی داشته باشیم.

دکتر سجادی در پایان از زحمات ریاست فدراسیون,مربیان, سرپرستان کمیته ها و دیگر اعضای فدراسیون تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:پنجشنبه 16 دي 1395 - 16:20
کد:18616-1397

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.