English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

حلول ماه مبارک رمضان را تبریک می گوییم

 

   گزارش تصویری
 

مجمع عمومی فدراسیون اسکی


 

  آرشیو  ویدئو
  مسابقات لیگ بین المللی اسکی آلپاین - پیست اسکی دربندسر  

  آرشیو

  گزارش
 

اسامی نهایی هفت کشور داوطلب میزبانی بازی‌های المپیک زمستانی 2026


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

برگزاری رقابت‌های لیگ بین‌المللی اسنوبرد با حضور قهرمانان برجسته جهان


 

  آرشیو 
 
 

ارزیابی شرایط اسنوبردبازان ایران از زبان آرش لاچینی


سرپرست کمیته اسنوبرد و فری‌استایل فدراسیون اسکی می‌گوید با توجه به اردوهای بدنسازی و هوازی و تمرینات فشرده در پیست‌های اسکی، شرایط اسنوبردبازان مطلوب است.

آرش لاچینی در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون اسکی، در مورد آخرین شرایط اسنوبردبازان حاضر در اردوی آماده‌سازی تیم ملی مردان و زنان اسنوبرد ایران گفت: پس از سپری کردن چند مرحله اردوی بدن‌سازی و تمرینات هوازی، اسنوبرد بازان ایران هم‌زمان با آغاز فعالیت پیست اسکی دربندسر تمرینات خود بر روی برف را در این پیست دنبال کردند.

او افزود: پس از سپری کردن مرحله اول تمرینات ورزشکاران دعوت‌شده به اردوی آماده سازی در پیست اسکی دربندسر، مرحله دوم تمرینات آنها در پیست اسکی دیزین دنبال شد و در حال حاضر نیز این تمرینات با فشردگی زیادی در حال برگزاری است.

سرپرست کمیته اسنوبرد و فری‌استایل فدراسیون اسکی با اشاره به در پیش بودن دو رویداد مهم برای اسنوبردبازان ایران، افزود: امسال دو رویداد مهم بازی‌های آسیایی زمستانی و رقابت‌های قهرمانی جهان را در پیش داریم و باید خود را برای آنها به بهترین شکل آماده کنیم.

لاچینی خاطر نشان کرد: خوشبختانه فدراسیون اسکی در این دوره حمایت‌های خوبی را از اسنوبردبازان ایران انجام داده و تمرینات ورزشکاران با جدیت در حال برگزاری است. با توجه به فرصتی که سال گذشته برای آماده‌سازی اسنوبردبازان ایران از دست رفت، در این دوره از فعالیت فدراسیون فشار زیادی بر ریاست فدراسیون وارد شد ولی با این حال تمرینات اسکی‌بازان ایران در رشته‌های مختلف به خوبی دنبال می‌شود.

او همچنین به تمرینات بانوان اسنوبرد ایران نیز اشاره کرد و گفت: یکی از اتفاقات خوبی که امسال برای اسنوبرد ایران رخ داد، تشکیل تیم ملی اسنوبرد بانوان بود و حضور بانوان ایران در رویدادهای پیش رو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و فدراسیون اسکی نیز نشان داده حمایت خوبی از بانوان اسکی‌باز ایران می‌کند.

سرپرست کمیته اسنوبرد و فری‌استایل فدارسیون اسکی در پایان خاطر نشان کرد: اسنوبردبازان ایران در حال حاضر شرایط خوبی از نظر تمرینی دارند و با توجه به برگزاری رقابت‌های بین‌المللی در ایران پیش از بازی‌های آسیایی و رقابت‌های قهرمانی می‌توانیم به سطح خوبی از آمادگی دست پیدا کنیم.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:شنبه 11 دي 1395 - 15:07
کد:17617-1397

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.