English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 

  گزارش تصویری
 

مرحله نخست جام جهانی اسکی آلپاین - سولدن اتریش


 

  آرشیو  ویدئو
  آغاز فصل پر هیجان مسابقات اسکی  

  آرشیو

  گزارش
 

کنار رفتن دبیرکل فدراسیون بین‌المللی اسکی پس از دو دهه فعالیت


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

سرپرست فدراسیون اسکی: به دنبال نهایی کردن پروتکل های بهداشتی برای تمرینات ملی پوشان اسکی هستیم / مذاکرات خوبی برای میزبانی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا صورت داده ایم


 

  آرشیو 
 
 

دیدار سرپرست فدراسیون اسکی با مسئولین شهرستان فریدونشهر و مدیران پیست اسکی فریدونشهر


کوروش صبوریان سرپرست فدراسیون اسکی با حضور در پیست اسکی فریدونشهر استان اصفهان ضمن بازدید از بخش‌های مختلف و امکانات این پیست با مسئولین شهرستان فریدونشهر و مدیران پیست اسکی این شهرستان نیز دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، در این بازدید در مورد فرصت‌های سرمایه گذاری در پیست اسکی فریدونشهر و نیز حمایت همه‌جانبه مردم و مسئولین شهرستان از پیست اسکی به عنوان قطب گردشگری و درآمدزایی در شهرستان بحث و تبادل نظر شد.

همچنین بررسی موانع پیشرفت پیست اسکی فریدونشهر و تحلیل راه‌حل‌های موجود و ارائه گزارش عملکرد این پیست در سالهای اخیر و برنامه‌های پیش رو از جمله دیگر محورهای نشست بود.

کوروش صبوریان سرپرست فدراسیون اسکی با اشاره به زیرساختها و امکانات موجود در پیست اسکی فریدونشهر استان اصفهان خاطر نشان کرد: خوشبختانه با حضور بخش خصوصی در پیست اسکی فریدونشهر روند توسعه این پیست سرعت گرفته و در حال حاضر این پیست یکی از پیست‌های با کیفیت در ایران به شمار می‌آید.

وی اضافه کرد: بخش خصوصی توانمند همواره به عنوان بازوی یاری‌رسان در ورزش به شمار می‌رود و امیدواریم در ورزش اسکی کشور نیز شاهد حضور پررنگ‌تر بخش خصوصی بخصوص در بخش بهره‌برداری و نگهداری پیست‌های اسکی باشیم.

سرپرست فدراسیون اسکی اقدامات صورت گرفته در پیست اسکی فریدونشهر را ارزشمند عنوان کرد و گفت: سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش همواره اقدامی ارزشمند است و بی‌تردید سرمایه‌گذاری صورت گرفته در پیست اسکی فریدونشهر می‌تواند علاوه بر توسعه وزرش اسکی در استان اصفهان و ایجاد یک منطقه گردشگری برای این استان، زمینه ساز درآمدزایی و نیز اشتغال زایی باشد.

صبوریان با اشاره به در پیش بودن فصل اسکی، افزود: در این مدت تلاش می‌کنیم تا شرایط را برای آغاز فصل اسکی و دنبال نمودن برنامه‌های فدراسیون اسکی فراهم کنیم و البته در این میان تابع دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا در ورزش نیز هستیم.

سرپرست فدراسیون اسکی در پایان از زحمات و همیاری رضا صفری فرماندار شهرستان فریدونشهر و دیگر مسئولین این شهرستان تشکر و قدردانی کرد.

در این نشست رضا صفری فرماندار شهرستان فریدونشهر، عبدالرضا اصلانی مدیرعامل شرکت بهره بردار پیست اسکی فریدونشهر، محمدتقی خلیقی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فریدونشهر، محمود یسلیانی ریاست هیات اسکی استان اصفهان و ابراهیم اصلانی معاون فرمانداری شهرستان فریدونشهر حضور داشتند.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:چهارشنبه 19 شهريور 1399 - 12:32
کد:158669-1399

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.