English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

برای حفظ سلامتی خود و دیگران ماسک بزنیم

 

 

  گزارش تصویری
 

به یاد زنده یاد خلیل عباسخان


 

  آرشیو  ویدئو
  فیلم کوتاهی از صعود و فرود با اسکی در ارتفاعات دنا  

  آرشیو

  گزارش
 

گزارش خبرگزاری ایرنا از استعدادیابی در ورزش اسکی و فعالیت‌های کمیته استعدادیابی فدراسیون اسکی / شکست انحصار اسکی با ابزار استعدادیابی


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

ساخت نخستین دستگاه ایرانی‌ زمان‌سنج مسابقات اسکی / ارتقای امکانات نسبت به نمونه‌های خارجی


 

  آرشیو 
 
 

پیام رئیس فدراسیون بین‌المللی اسکی: ورزش در شرایط کرونا امید را به جهان می دهد / آماده برگزاری رویدادهای فصل پیش رو هستیم


رئیس فدراسیون بین‌المللی اسکی در پیامی ضمن ابراز امیدواری از غلبه جهان بر شیوع ویروس کرونا، از برنامه‌های این فدراسیون برای برگزاری رویدادهای مهم اسکی در فصل پیش رو خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، ژیان فرانکو کاسپر رئیس فدراسیون بین‌المللی اسکی در این پیام خاطر نشان کرد: دوستان عزیز اسکی‌باز! امیدوارم تمامی خوانندگان این پیام در سلامتی به سر برده و از تابستان لذت ببرند. گرچه در حال حاضر یکی از سخت‌ترین و بی‌سابقه‌ترین شرایط را پشت سر می‌گذاریم.
ویروس کرونا دشمن بزرگی است که تقریبا تمامی جهان را درگیر کرده است، اما بر خلاف اخبار ناراحت‌کننده‌ای که هر روز می‌خواهیم بی‌شک کورسویی نوری از امید مانند چراغ‌هایی هستند که دنیا را روشن می‌کنند.

یکی از این پرتوهای روشن در جهان، ورزش است. برگزاری مسابقات ورزشی و رقابتی این امید را به مردم جهان می‌دهد که مانند سابق زندگی در جریان است. برای مثال وقتی مسابقات بوندس‌لیگا در آلمان آغاز شد این امید به سراسر اروپا انتقال داده شد و مانند یک دومینو در تمامی جهان این امید منتشر شد.

البته ما در تلویزیون رویدادهای ورزشی را دید‌ه‌ایم که با رعایت‌ دستور‌العمل‌های بهداشتی و بدون تماشاگر در حال برگزاری است و شرایط جدید را در ورزش جهان شاهد هستیم.
در این میان خانواده ورزش اسکی بسیار خوش‌شانس هستند زیرا در حال حاضر چندین ماه برای برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری در مورد فصل پیش روی اسکی فرصت داریم و چند نقشه راه را ترسیم کرده‌ایم و البته راه‌حل‌های جایگزین برای شرایط مختلف را نیز در نظر گرفته‌ایم.

در حال حاضر تمامی دست‌اندرکاران و همراهان فدراسیون بین‌المللی اسکی تلاش خود را به کار بسته‌اند تا فصل پیش روی اسکی را به بهترین شکل برگزار نمایند و سه رویداد مهم اسکی جهان یعنی مسابقات قهرمانی جهان آلپاین در ایتالیا، مسابقات قهرمانی جهان صحرانوردی در آلمان و مسابقات قهرمانی جهان فری‌استایل و اسنوبرد در چین را نیز برگزار کنیم.

تا فرا رسیدن فصل جدید اسکی برای تمامی مردم جهان آرزوی سلامتی دارم.
در اواخر فصل گذشته اسکی مسابقات جام‌جهانی اسکی تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفت و مرحله پایانی جام‌جهانی اسکی آلپاین در ایتالیا برگزار نشد و بسیاری دیگر از مسابقات تحت نظر فدراسیون بین‌المللی اسکی متاثر از شیوع ویروس کرونا لغو شدند.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:يكشنبه 29 تير 1399 - 13:38
کد:158641-1399

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.