سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

حضور مربیان با تجربه روس در جمع هاکی بازان کشورمان

انجمن هاکی روی یخ با حمایت پیست یخ آیس باکس ایرانمال با هدف توسعه این رشته و ارتقاء سطح مربیان کشورمان با یک سرمربی و یک مربی روس برای حضور در ایران به توافق رسید.

 مسئولان هاکی روی یخ کشورمان با حمایت پیست یخ آیس باکس ایرانمان با یک سرمربی و یک مربی روس برای حضور در ایران به توافق رسیدند.

این دو مربی روس پس از ورود به تهران با حضور در تمرینات و بررسی سطح کیفی بازیکنان تیم های ملی و باشگاهی آیس باکس ایرانمال پس از بازدید از امکانات و تجهیزات هاکی روی یخ ایران ، برنامه ای بلند مدت را برای توسعه این رشته در کشورمان تهیه و تدوین خواهند کرد.

نیکولای کزینتسوف 63 ساله سابقه هدایت تیمهای ملی کمتر از 21 سال ترکیه و اوکراین و همچنین سابقه بازی و مربگیری در کشورهای کانادا ، آمریکا ، اوکراین ،هلند ، ایتالیا و بلاروس را در کارنامه دارد و مارک روبین چک 25 ساله هم که سابقه بازی در تیم ملی جوانان روسیه و لیگ روسیه ، کانادا ، امریکا را دارد فارغ التحصیل دانشگاه تربیت بدنی و همچنین دوره مربیگری هاکی روی یخ روسیه است.

گفتنی است انجمن هاکی روی یخ و مجموعه پیست یخ آیس باکس ایرانمال در نظر دارند پس از حضور دوازده روزه این دو مربی در کشورمان و در صورت رضایت از عملکرد آنها  برای حضور یکساله و کشف استعدادها و همچنین مدیریت فنی همه تیمهای ملی و برگزاری کلاس های هاکی روی یخ آکادمی آیس باکس با آنها گفتگو و توافق کنند.

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید