سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

جلسه وزیر ورزش با روسای فدراسیون‌های ورزشی/ تاکید بر تداوم پیشبرد امور ورزش طبق برنامه

وزیر ورزش و جوانان گفت: رییس‌جمهور شهید همواره تاکید داشتند هرکاری که می‌کنید باید رضایت و خوشنودی مردم را درپی داشته باشد و اعتقاد داشتند که خدمت به مردم بالاترین عبادت است. وظیفه داریم که اسلحه روی زمین نماند و براساس منویات رهبر انقلاب به اهداف‌مان برسیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، نشست وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون های ورزشی امروز در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

در این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید محبوب و مردمی، بر پیشبرد امور ورزش طبق برنامه قبلی تاکید شد . 

برگزاری نشست هیات های استانی و پیگیری امور مشترک، آمایش سرزمینی و بحث نقطه زنی برای توسعه رشته های ورزشی ،پیگیری اساسنامه جدید برای صندوق حمایت از پیشکسوتان و نظام باشگاه داری،

توجه و تاکید بر پیوست فرهنگی ،اصلاح اساسنامه فدراسیون های ورزشی با توجه به اساسنامه فدراسیون های جهانی، برنامه ریزی برای اجلاس وزرای ورزش که در کمتر از یک ماه آینده با حضور نمایندگان کشورهای چین، هند ،قزاق ،ازبک ،روسیه، قرقیزستان ،ایران، بلاروس و تاجیکستان برگزار می شود و پیگیری و برنامه ریزی برای مسابقات، اردوها و امکانات و تجهیزات مورد نظر در رشته های مختلف از جمله مواردی بود که در این جلسه مطرح شد.

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید