تبریک فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی به مناسبت روز ملی و هفته پارالمپیک

فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، فرا رسیدن روز ملی پارالمپیک و هفته پارالمپیک را خدمت تمامی فعالان و ورزشکاران این عرصه، تبریک می‌گوید.

فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی جمهوری اسلامی ایران فرا رسیدن روز ملی پارالمپیک و هفته پارالمپیک را خدمت تمامی فعالان و ورزشکاران این عرصه و بخصوص جناب آقای صادق کلهر کارشناس خبره و مجرب و ‌سرشناس جامعه اسکی کشور تبریک می‌گوید و برای تمامی ورزشکاران حاضر در این عرصه بخصوص اسکی‌بازان عزیز آرزوی موفقیت دارد.

ورزشکاران جانباز و معلول انسان‌های توانمندی هستند که از هر فرصتی برای بالندگی و تعالی بهره میگیرند تا با مبارزه با محدودیت‌های‌ فیزیکی ثابت کنند که خواستن توانستن است و قله‌های‌ افتخار تنها، با اراده است که فتح می شوند.

ضمن گرامیداشت روز ملی و هفته پارالمپیک، به ورزشکاران، قهرمانان و افتخارآفرینان معلول و جانباز کشورمان به ویژه اسکی بازان توانمند معلول کشورمان که سرمایه ملی محسوب می شوند خدا قوت گفته و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون برای جامعه ورزشی معلولان مسئلت مي نماید و امیدوار است توفیقات و درخشندگی جامعه پارالمپیک اسکی و ورزش های زمستانی ایران هم چون گذشته و حتی بهتر از ان مایه غرور و افتخار ایران اسلامی در سراسر دنیا شود.

  • 19:23
  • 1401/07/27
  • 7669