اطلاعیه مهم کمیته آموزش در خصوص تمدید مهلت ثبت و ویرایش اطلاعات در سامانه مبین

فدراسیون اسکی درباره تمدید مهلت ثبت و ویرایش اطلاعات در سامانه مبین، اطلاعیه‌ای صادر کرده که جزئیات آن، در ادامه قابل مشاهده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، با توجه به تماس های مکرر و درخواست های حضوری از کمیته آموزش و هیات های اسکی استانها این درخواست مطرح شد تا تمدید مهلت ثبت نام و ویرایش در این سامانه صورت گیرد تا علاقه مندان از این سیستم استفاده کنند. بنابراین مهلت ثبت نام و ویرایش در این سامانه تا پایان تیرماه تمدید می شود .

گفتنی است رونمایی از سامانه جدید فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی نیز در خصوص صدور کارت های مربیگری سال، داوری و دوره های آموزشی با شروع ثبت نام در اسرع وقت اعلام می شود.

قابل ذکر است چندی پیش کمیته آموزش فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی اطلاعیه ای در خصوص لزوم ثبت و ویرایش اطلاعات مربیان و داوران در سامانه مبین وزارت ورزش و جوانان ارائه داد.
 
بر اساس این اطلاعیه کلیه مربیان و داوران فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی موظف هستند به منظور دریافت کارت مربیگری یا داوری در فصل آتی تا پایان خردادماه ۱۴۰۱ نسبت به ثبت یا ویرایش اطلاعات هویتی مربیگری و داوری خود در سامانه مبین به آدرس متعلق http://mobin.msy.gov.ir به وزارت ورزش و جوانان اقدام نمایند.

  • 10:20
  • 1401/04/02
  • 6660