اطلاعیه برگزاری دوره‌های مربیگری در استان‌های اردبیل و فارس

به اطلاع می‌رساند دوره‌های مربیگری درجه سه آلپاین و اسنوبرد و همچنین درجه 3 به 2 آلپاین در استان‌های اردبیل و فارس برگزار می‌شود.

به اطلاع می‌رساند دوره‌های مربیگری درجه سه آلپاین و اسنوبرد و همچنین درجه 3 به 2 آلپاین در استان‌های اردبیل و فارس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، با اعلام کمیته آموزش فدراسیون دوره مربیگری درجه 3 آلپاین در پیست‌ اسکی آلوارس استان اردبیل از سوم تا دهم اسفندماه 99 برگزار خواهد شد.

بر همین اساس آزمون ورودی دوره مربیگری درجه 3 اسکی آلپاین روز سوم اسفندماه در پیست اسکی آلوارس اردبیل برگزار می‌شود و پذیرفته‌شدگان از روز چهارم لغایت دهم اسفندماه در این دوره حضور پیدا می‌کنند. آزمون نهایی مربیگری درجه 3 آلپاین نیز روز دهم اسفندماه برگزار خواهد شد.

استان‌های مشارکت‌کننده در این دوره اردبیل، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، قزوین، کردستان، سمنان، زنجان، همدان و کرمانشاه است.

 

همچنین دوره مربیگری درجه 3 آلپاین، درجه 3 اسنوبرد و درجه 3 به 2 آلپاین نیز از 17 لغایت 24 اسفند 99 در پیست اسکی پولادکف استان فارس برگزار خواهد شد. آزمون ورودی این دوره‌ها روز 17 اسفندماه در پیست اسکی پولادکف برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان گرامی در صورت قبولی در آزمون ورودی، از روز هجدهم لغایت 24 اسفندماه در این دوره‌های مربیگری شرکت خواهند کرد و در پایان روز 24 اسنفدماه نیز آزمون نهایی از متقاضیان گرفته خواهد شد.

استان‌های مشارکت‌کننده در این دوره فارس، همدان، زنجان، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان، مرکزی، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کردستان، لرستان و یزد هستنند.

انتهای پیام

  • 11:18
  • 1399/11/25
  • 15261